Без знання англійської мови в сучасному світі стає дедалі важче. Це - комп’ютерні програми, фільми, література, спілкування з іноземцями в закордонних подорожах, тощо. В багатьох українських школах вивчення англійської є обов’язковим вже з першого класу. При вивченні іноземної можна користуватися посібниками авторів: Карпюк, Несвіт, Зінов'єва, Доценко, Євчук, та ін. Серед новинок літератури - Голіцинський граматика англійська мова купити яку можна в інтернет-магазині «Буклетка». 

Для тих, хто хоче займатися англійською додатково, існує декілька гарних інтернет- ресурсів, де можна підтягнути свою граматику, поспілкуватися по скайпу з іноземцями, послухати аудіо-книги. Найвідомішими є:

BBC Learning English – за допомогою матеріалів з цього ресурсу можна вивчати англійську, починаючи з початкового рівня. Тут можна знайти аудіо та відео матеріали, підтягнути свою вимову. Найбільш улюбленими у користувачів є тематичні ролики, тривалістю 6 хвилин, які охоплюють всі сфери діяльності людини.
Livemocha – мережа, яка охоплює всіх бажаючих вивчати англійську мову, починаючи з школярів і закінчуючи досвідченими лінгвістами. На цьому сайті можна поліпшувати свої знання, спілкуючись з носіями англійської. В той же час ви зможете навчати їх української мови. Спілкування відбувається способом текстових повідомлень у аудіо, або відео-чаті в реальному часі.

          

Bussu – ресурс, на якому можна вивчити більше 10 мов. Містить багато вправ із вдосконалення лексики та вимови. Тут теж можна співпрацювати в парі з носієм мови на взаємовигідних умовах.

LinguaLeo – ресурс, який однаково цікавий як дітям, так і дорослим. Містить безліч текстових, аудіо та відео матеріалів – кросворди, переклад, аудіювання. Також тут є журнал вашого розвитку, де ви зможете спостерігати за своїми успіхами.
Duolingo – сайт, який теж зацікавить будь яку вікову категорію учнів. Містить багато письмових уроків та диктантів. За один навчальний курс можна вивчити біля 2000 нових слів.
ESLPod – ресурс, на якому вивчається американська англійська. Цікавий метод подачі нового матеріалу, під час якого використовується гумор, дозволяє легко засвоювати іноземну лексику.
Lang8 – ресурс на якому можна перевірити будь-який англійський текст. В цьому вам допоможуть носії мови. Ви, в знак подяки, можете перевіряти їхні тексти на вашій рідній мові.
Engvid – сайт, на якому можна знайти розділені за категоріями відеоуроки англійської. Ви зможете вибрати потрібне відео, в залежності від свого рівня знань мови, та необхідної вам тематики. 
Exam English – ресурс, який дозволить вам визначити свій рівень знання англійської, та підготуватися до міжнародних англомовних іспитів. 
Loyalbooks – сайт, на якому можна знайти біля 7000 аудіокниг, виданих англійською.
Та яким би ресурсом ви не користувалися, вам ніяк не обійтися без звичного друкованого помічника - словника. Англо-український словник купити можна в нашій Буклетці.
Бажаємо вам успіхів у вивченні англійської мови!