• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Вашуленко 4 клас Підручники

2 шт.

на сторінці

2 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

У 4 класі завершується початковий етап вивчення рідної мови. Учні не тільки здобувають нові знання, а систематизують різні відомості з усіх вивчених раніше розділів мови. Допомогти  їм у цьому покликаний підручник з української мови Вашуленко 4 клас. Як і в навчальній програмі, в ньому велику увагу приділено роботі над текстами. Автором розроблений великий комплекс завдань, орієнтовані на систематизацію і узагальнення знань, здобутих у 1-3 класах. Проте є нові уміння, над якими мають попрацювати школярі, наприклад, редагування та рецензія текстів.

Українська мова 4 клас Вашуленко навчає дітей  працювати зі словниками, зокрема орфографічним, тлумачним, перекладним, словником синонімів та антонімів, фразеологічним словником. Постійна рубрика підручника «Слово про слово» допомагає розвивати комунікативні здібності учнів. Всі тексти, подані для виконання вправ, розширюють словниковий запас чотирикласників.

Майстерно в підручнику поєднано і реалізовано принципи науковості і доступності – весь теоретичний матеріал відповідає останнім науковим дослідженням, проте поданий для вивчення спрощено та зрозуміло для цього віку.

На допомогу вчителю в книзі укр мова 4 клас Вашуленко представлені різні форми організації діяльності: є завдання для роботи самостійно, в парах, групах. Це допоможе педагогу урізноманітнити процес навчання та активізувати учнів. Велика увага приділяється вправам творчого характеру, адже без них школярі відмовляються списувати великі тексти, переказувати близько до тексту, які здаються їм нудними та нецікавими.

Видавничий дім «Освіта» забезпечив нас добіркою зошитів, які значно спрощують підготовку вчителя до уроку. Згідно із змістом підручника українська мова Вашуленко 4 клас, тут розроблені завдання на здобуття практичних умінь та навичок з кожної мовної теми, контролю навчальних досягнень та розвиток мовленнєвих здібностей. До навчально-методичного комплексу для 4 класу належать: Зошит для оцінювання навчальних досягнень з української мови в 2-х частинах; Робочий зошит; Підсумковий контроль знань; «У світі рідного слова» зошит з розвитку зв’язного мовлення; «Навчаємося висловлюватися» - підготовка до написання есе.

Додатково М. Вашуленко на допомогу школярам підготував посібник «Українська мова у схемах і таблицях», в якому цікаво, стисло і наочно подано навчальний матеріал, адаптований до чинного правопису.

Отож, купити підручник з української мови 4 клас Вашуленко, а також зошити та посібники  до нього, ви зможете завітавши на наш сайт bookletka.com. Це заощадить ваші кошти та збереже дорогоцінний час. Доставка здійснюється в Київ, Дніпро, Одесу , Львів та інші міста України.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України