• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Геометрія 8 клас Підручники

8 шт.

на сторінці

8 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Геометрія 8 клас Підручники

 

В 8 класі продовжується вивчення основної математичної дисципліни – геометрії. Учні поглиблюють знання про вже відомі геометричні фігури та досліджують нові. В цьому році головним є формування у школярів уміння доводити твердження та розв’язувати задачі.  Підручник з геометрії 8 клас досі залишається основним засобом навчання, адже доведення численних теорем має супроводжуватися рисунками, які полегшують розуміння матеріалу.

 

Геометрія 8 клас підручник купити пропонуємо на нашому сайті bookletka.com. Якість видань забезпечена фаховими видавництвами (Ранок, Освіта, Генеза, Оріон, Підручники і посібники ПІП, Гімназія) і затверджена Міністерством освіти і науки України.

 

А. Єршова є автором підручника з геометрії, в якому використана достатня кількість ілюстрацій, зокрема фотографій. Геометричні фігури ототожнюються з предметами, які повсякденно оточують учнів. Таким чином, реалізовується діяльнісний принцип навчання. В книзі створюються такі ситуації, які стимулюють самостійні відкриття школярами математичних законів. Відеоматеріали для поглиблення та онлайн-тестування для моніторингу рівня отриманих знань значно полегшують процес навчання.

 

Г. Бевз попри класичну схему подачі та опрацювання начального матеріалу доповнює її завданнями, які зацікавлять учнів і вчителів: відкриті задачі та практичні завдання, навчальні проекти і задачі підвищеної складності. Кожний розділ насичений мотиваційним матеріалом про зв'язок геометрії з навколишнім світом та іншими науками.

 

М. Бурда в основу свого посібника з геометрії для 8 класу поклали формування в школярів компетентностей для здобуття глибоких і осмислених знань. Рубрика «Проявіть компетентність» пропонує задачі чотирьох рівнів складності. Сучасне яскраве оформлення розвиває естетичні смаки восьмикласників та навчає нестандартному образному мисленню.

 

Профільне навчання в гімназіях і ліцеях змушує до пошуку геометрія 8 клас поглиблене вивчення підручник, який також представлений на сторінках нашого сайту. А. Мерзляк уклав посібник, в якому:

навчальний матеріал викладений на достатньо високому науковому рівні;

 диференціація задач дозволяє вчителям здійснювати індивідуальний підхід до кожного учня;

залучення до навчання комп’ютерних технологій відбувається завдяки рубриці «Дружимо з комп’ютером».

 

Отож, при потребі придбати підручники 8 клас геометрія нова програма, завжди раді бачити вас на сторінках нашого інтернет-магазину Буклетка. Доставка здійснюється не лише у великі міста України, як-от Дніпро, Львів, Харків, Миколаїв, а й у віддалені села та містечка.Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України