• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Quick Minds Ukrainian edition

Позиції 1 з 12 з 59

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 59

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Робочий зошит Quick Minds Пухта – замовити онлайн по доступній ціні Київ Одеса Бровари

 

 

Вітаємо Вас на сайті онлайн книгарні Буклетка. Хочемо запропонувати підручники quick minds купити по доступній ціні та інші компоненти навчально-методичного комплексу для учнів молодших класів. Підручник пристосований до сучасної програми Нової Української школи та створений таким чином, щоб якомога ефективніше розкрити учням початкові знання з англійської. Роботу над ним вели кращі спеціалісти Herbert Puchta, Gunter Gerngross, Peter Lewis-Jones, одного з найбільш престижних і відомих видавництв світу–Cambridge University Press. Підручник апробований в сотні шкільних закладів по всій Україні, отримав схвалення педагогів та високу оцінку методистів. Його введено в освітню програму Міністерством освіти науки та України.

 

Книги quick minds 1 спроектовані таким чином, щоб максимально ефективно та в повній мірі навчити дитину початковим навичкам мовлення, письма й читання, закріпити граматичні знання і привчити сміливо використовувати їх на практиці. Навчання відбувається поступово і без усякого примусу, тільки через активне заохочення, учні самі виявляють інтерес і бажання пізнавати щось нове. Підручник складається зі Вступу та 8 розділів, а ще в ньому є 3 секції в самому кінці.

 

«Швидкий розум» – переваги кебриджської методики викладання англійської мови.

 

✔ Завдяки продуманому вступу, учні ознайомлюються з програмою англійської мови та загальною інформацією по темах, які будуть вивчатися.

 

✔ Кожен його розділ чітко структурований за тематичною ознакою: Friends, At School, Let’s Play, Pet Show, Lunch Time, Family, Get Dressed!, The Robot. Теми націлені на освоєння різноманітного мовленнєвого інструментарію, наприклад, лексики та граматики і продукують різні комунікативної ситуації.

 

✔ Занурення в мовленнєвий контекст відбувається шляхом залучення дітей до ігор, демонстрації візуального компонента (флеш-карти, анімації, картинки і постери) та вербальної складової (вірші, римівки, пісні).

 

✔ Граматичні секції також мають свій поділ, окрім того, що вони адаптовані для сприйняття саме українських учнів, вони ще й володіють аудіо супроводом. Їмпід силу систематизувати вивчену тему завдяки пісням та пройти її із Супер-Друзями. Ці герої спрямовують увагу дітей на емоціональну складову тем, їх соціальну направленість, моральні цінності та життєві компетенції. Завдяки цьому, діти засвоюють хороші приклади поведінки, вчаться взаємодіяти, креативно мислити і виховують самостійність.

 

✔ Секції з фоніксами дозволяють відпрацювати правильну вимову і підготуватися до письмових текстів. Вони полегшують роботу над співвідношенням букв і звуків, спрощують процедуру їх розпізнання, доказуючи на практиці, що англійська мова for Ukraine – це легко!

 

✔ Проектна робота являється останньою частиною в розділі. Вона навчає використовувати і пристосовувати набуті знання з іноземної мови у певній комунікативній ситуації. Завдяки їй, учні вчаться працювати в колективі і самим виконувати завдання. А ще, секції Learn to Think здатні розвивати зв’язки між різними дисциплінами, залучаючи в процес навчання знання з інших дисциплін.

 

✔ Culture, I Can, Letters – це три сегменти підручника, спроектовані для української школи. Culture містить в собі краєзнавчі дані та розповідає про місце нашої країни у світі. I Can допомагає систематизувати отримані знання. Letters додаткові матеріали для більш повного розкриття тем уроків.


Робочі зошити quick minds workbook доповнюють та розширюють можливості підручника й усього комплексу загалом. Оскільки підручник розрахований на 2-3 години занять в тиждень, робочий зошит дозволяє продовжити програму навчання в позаурочний час за межами школи. Як в школі, так і дома, дітям буде цікаво вивчати англійську мову, адже їм у цьому будуть допомагати Супер Друзі (Super Friends), які володіють супер-можливостями й охоче використають їх на практиці, щоб полегшити процес навчання. Окрім того, тут багато цікавої, актуальної та захоплюючої інформації. Діти будуть в захваті від анімаційних історій, красивих картинок і веселих ігор, вони будуть раді ознайомитися з життєвими прикладами.

 

Робочий зошит quick minds 2 клас продовжує теми підручника, проектує його будову. Окрім цього він націлений на практичне втілення і закріплення здобутих знань. Для цього в ньому містяться різноманітні завдання і вправи. З ним, закріплення вмінь та навичок стає веселим заняттям. Наприклад, діти в захваті від його візуальної складової Picture Dictionary, яка спрямована на закріплення лексики.

 

Перевагою використання підручників Квік Майндс є їх багаторівневість, що дозволяє краще опанувати знання, які закладені програмою НУШ для учнів.

 

«Швидкий розум», додаткові компоненти курсу.

 

• Class audio CD – компакт-диск, який містить додаткові практикиз мовленнєвої складової. Використовується для роботи з зошитом та підручником.

 

• Flash Cards – флеш-картки наповненні елементами візуалізації та текстами, вони доповнюють мовний матеріал підручника і відповідають його структурі.

 

• Teacher's Book – книга для вчителя, в якій містяться сторінки з робочого зошита і підручника, схеми проведення уроків та їх покрокові інструкції. Окрім того, тут наведені рекомендації для роботи з учнями, котрі швидко справляються з завданнями, а також дієві поради, щодо виконання завдань і прав та використання додаткових складових курсу (аудіо, відео і флеш-карт).

 

• Teacher's Resource Book– книга для вчителя з додатковими методичними матеріалами, тестами та іграми для закріплення вивчених тем. Її використовують безпосередньо на уроці, підчас проходження матеріалу підручника, окремі матеріали можуть слугувати додатковою практикою.

 

• Постери для навчального курсу quick minds 3 клас–це ще одна інтерактивна складова НМК. Завдяки їй можна пригадати пройдену лексику і граматику. Постери містять нові слова і діалоги з граматичними інструкціями.

 

• Безкоштовний інтерактивний додаток онлайн в якому можна знайти все необхідне для більш повного, якісного і ефективного вивчення англійської мови з азів.

 

• Зошит quick minds для 4 класу відповідає рівню знань A1 по шкалі CEFR і містить безліч завдань з аудіо онлайн, що суттєво впливає на якість знань учнів.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України