• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Українська мова

Позиції 1 з 12 з 51

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 51

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

На сьогодні існує велика кількість методичної літератури для вчителів, здатної значно спростити їх роботу. Проте кожен педагог обирає для себе те, що йому підходить найбільше, враховуючи програму загальноосвітнього закладу, підручник, за якими працює, та рівень знань учнів.

 

Наш сайт пропонує широкий асортимент посібників для викладачів української мови , в тому числі з поглибленим вивченням предмету. Серед нього можна план конспект українська мова купити, розробки простих та нестандартних уроків, методичні поради з вивчення рідної мови, українська мова календарне планування, збірники навчально-тренувальних вправ, збірники диктантів та переказів, навчально-методичні посібники, які допоможуть підготувати учнів до участі в олімпіаді та багато інших необхідних матеріалів.

 

Розробки уроків українська мова нова програма дають можливість не тільки швидко підготуватися до занять завдяки насиченому дидактичному матеріалу, а також без особливих проблем провести контроль навчальних досягнень і уроки розвитку мовлення. Вони дають можливість реалізувати всі аспекти вивчення предмету українська мова в школі, поєднувати різноманітні методи і принципи роботи.

 

В еру сучасних технологій вчителям часто доводиться давати уроки, підкріплені мультимедійними презентаціями. Це безумовно робить навчальний процес цікавішим для учнів і дає можливість ефективно використати час для здобування знань, формування необхідних умінь і навичок. В цій ситуації незамінним помічником може стати «Електронний конструктор уроку», в якому є певна кількість уроків і презентацій, з подальшою можливістю редагування, додатковими матеріалами та інструкцією для створення власних уроків.

 

Планувати уроки української мови легко і просто завдяки високоякісним матеріалам таких видавництв як «Ранок», «Основа», «Богдан», а також талановитим і кваліфікованим авторам з багаторічним досвідом. Будь-яка представлена книга українська мова для вчителя опирається на програму Мінстерства освіти та науки України, сучасні інновації і методики у викладанні.

Купити план конспект українська мова для вчителів можна на сайті bookletka.com з доставкою до Харкова, Києва, Одеса, Львів, Дніпро і в будь-які куточки України.

Відгуки про товар
  1. мені приємно працювати з цим магазином, дівчатка молодці, а найголовніше ассортимент величезний. Дякую
    26 лист. 2017, Наталья Прокопчук
  2. Замовила словник у телефонному режимі, дівчина яка проводила консультацію виявилась дуже чемною і сподобалось те що перейшла на гарну українську мову. Але образливо те що отримала не відразу а через 4 дні
    18 черв. 2015, Наталя Степанівна

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України