• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Прописи для дошкільнят

Позиції 1 з 12 з 323

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 323

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

  Ваше дитя йде в перший раз в перший клас? А дитина готова до перших шкільних занять? Отже, готуємось до школи! Для того щоб уникнути неприємних ситуації, коли маля приходить вперше до школи, знайомиться з колективом учнів з якими йому в майбутньому доведеться вчитися, знайомиться з першими вчителями, новим розкладом на тиждень, щоб дитина не почала панікувати та репетувати треба вже з маличку готувати дитину до подібного.

 Всі дітки різні, хтось засвоює матеріал раніше, а для когось потрібно трохи часу для засвоєння навчального матеріалу. У шкільні години вчителі навчать всьому потрібному, але готувати до спілкування та навчання дитину треба заздалегідь. Сьогодні існує дуже багато дитячих розвивальних організацій, де дітей вчать спілкуванню з іншими дітьми, навчають малювати, читати та співати, рахувати, але й батьки, повинні займатися зі своєю дитиною, щоб вона була готова до школи психологічно і мала перші навички навчання. Для цього не треба нічого вигадувати, тому що сьогодні існують різноманітні методики, навчальні  тренажери, пізнавальні книги, тести для дітейдошкільного віку, розвиваючі ігри та цікаві конструктори, найрізноманітніші набори для творчості, українські прописи для дошкільнят з чарівними сторінками, також існує різноманітна канцелярія та багато іншого що може згодитись в підготовці до школи.

 Перед тим, як вчитися писати, треба підготувати руку до письма. Завдання і прописи для дітей призначені для дрібної моторики і спрямовані дошкільнятам в цікавій формі опанувати ази письма. Прописи для малят допоможуть підготуватися до школи, а якщо бути точнішим, підготувати ручки до письма. Перш ніж почати писати букви і цифри у школі, маля повинне правильно навчитися тримати олівець, зрівнювати правильний зразок з власним малюнком, вміти виправляти та знаходити власні помилки. У книзі прописів дитина зможе знайти цікаві для неї картинки, які йому необхідно буде заштрихувати і домалювати.

 Перед початком навчання треба пояснити дитині, що саме необхідно зробити, як вірно тримати у руці олівець, як правильно сидіти на стільці і ціль самого завдання. Для дитини треба організувати робоче місце і звичайно залучити до робочого процесу. «Каліграфічні прописи» - це сучасний посібник з вироблення перших навичок каліграфічного письма. Від їх існуючих аналогів відрізняє неймовірна кількість вправ на штрихування, обведення, розфарбовування, копіювання. Для дітей математика, середня група та математика, старша група відкриє захоплюючий чарівний світ різноманітних цифр.

 Цікаві та пізнавальні завдання допоможуть малюку розвинути математичні здібності. Все те що було вище перераховано є у нашому інтернет-магазині «Буклетка». Вихователі та самі батьки можуть замовити у нас все необхідне для дітей. Інтернет менеджери нашого магазину зроблять підбірку цікавих зошитів та українських прописів, конструкторів та цікавих ігор, ознайомлять Вас з новинками і знижками, що надійшли в книжковий інтернет-магазин «Буклетка». Раді чекати на Вас!

Відгуки про товар
 1. Цей зошит дуже допоміг в розвитку дрібної моторики мого сина.Вдячна вашому менеджеру за пропозицію придбати цю книгу.
  12 бер. 2020, Валерія
 2. Навчала доньку писати з цими прописами,дуже сподобалось що в ній є не лише прописи літер,а ще й слів.Дукую дівчині-консультанту що порадила саме цей зошит.
  12 бер. 2020, Софія
 3. Очень большой выбор прописей и тетрадок для дошкольников. Мне особенно понравилась серия Игровые Упражнения. Удобно то, что есть тетради и на русском, и на украинском.
  16 квіт. 2018, Дария
 4. Взагалі рідко користуюся послугами інтернет магазинів. Якось не довіряю. Але в цьому магазині постійно замовляю різноманітну учбову літературу для своїх дітей. Ще жодного разу не підводили.
  16 квіт. 2018, Світлана
 5. Заказала пока только эту (Готуємо руку до письма Прописи із завданнями та наліпками), но хочу заказать все тетради этой серии. Очень увлекательные задания и, в добавок, наклейки) Ребенок весьма охотно занимается по этой тетрадке. В общем, советую!
  9 квіт. 2018, Юля
 6. На заняття у дитячому садку вихователь порадила придбати ці зошити,замовляли у кількості,дуже приємною була знижка та доставка за Ваш рахунок, все прийшло у ідеальному стані,дуже дякуємо!
  8 квіт. 2017, Ксенія

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України