• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Підручники Математика 4 клас

Позиції 1 з 12 з 20

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 20

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Четвертий клас – це перехідний етап між початковою і середньою школою. В кінці навчального року  на школярів чекає державна підсумкова атестація з математики. Щоб отримати гарні результати, необхідно узагальнити та систематизувати знання з предмету за всі попередні роки. В цій нелегкій справі незамінним помічником стане математика 4 клас підручник нова програма. В ньому зосереджена система тренувальних завдань, яка допоможе швидко та ефективно повторити всі необхідні теми.

Найпопулярнішим серед інших наразі є математика 4 богданович підручник. Він зорієнтований на формування в учнів умінь і навичок практичного застосування набутого досвіду. Через зміст запропонованих завдань реалізовуються виховні цілі уроків. Ілюстрації використовуються як з метою мотивації дітей до навчання, так і для пояснення, конкретизації та полегшення запам’ятовування навчального матеріалу. Ілюстративним матеріалом слугують сюжетні і предметні малюнки, схеми, символи. Домашні завдання у підручнику різнорівневого характеру: учні за бажанням можуть виконати додаткові вправи, розв’язати числовий ребус або рівняння з «цікавинкою».

Зараз активно розробляються нові концепції в математичній освіті, результатом яких є підручник з математики 4 клас нуш. Різні підходи до представлення навчального матеріалу збігаються в одному – необхідності осучаснити подачу навчального матеріалу. Укладено дві Типові програми, за якими математика може або не повинна інтегруватися з іншими предметами. Автори підручників часто видають посібники, які є рекомендованими для обох видів програм. Г. Лишенко, О. Гісь, Н. Листопад, М. Козак є прихильниками ідеї розвиваючого навчання. Їхні книги яскраво проілюстровані та містять достатньо завдань для самоконтролю та закріплення матеріалу. Крім пізнавальних завдань, у них є також багато вправ на розвиток кмітливості, логіки і уваги.

С. Скворцова та Н. Будна в своїх підручниках математики для 4 класу використовують Інтернет-підтримку, де подають підказки, ілюстрації та інтерактивні завдання.

А. Заїка в своїй математиці свідомо не визначає в своїх завданнях форму організації навчальної діяльності. А вибір видів роботи, форми виконання, фіксації та озвучення робіт та послідовність виконання вправ надає вчителю, який обере за потреби потрібний варіант.

Підручник математика Оляницька 4 клас є логічним продовженням лінійки підручників за 1-3 клас, а тому використана раніше система умовних позначень є звичною і зрозумілою. Ознайомлення учнів з теорією супроводжується чіткими поясненнями і розв’язанням типових задач, що дозволяє школярам навіть самостійно розібратися з нескладними темами.

В. Бевз за допомогою системи контекстних завдань заклав у свій підручник для 4 класу можливості для розвитку критичного мислення, розв’язування задач різними способами, складання алгоритму послідовних дій.

Закликаємо математика 4 клас підручники купити в нашому інтернет-магазині Буклетка, адже система наших знижок зекономлять ваші кошти, а швидка доставка в усі регіони України заощадить дорогоцінний час.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України