• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Підручники Математика 6 клас

11 шт.

на сторінці

11 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Якщо ви завітали до нашого інтернет-магазину Буклетка з метою купити підручники з математики 6 клас, ви зробили правильний вибір. Адже всі книги представлені на сторінках нашого сайту укладені згідно діючих програм та затверджені Міністерством освіти і науки України. Дбайливі батьки та відповідальні вчителі зможуть обрати для учнів найкращий варіант для навчання, як в школі, так і вдома. Над такою можливістю попрацювали найкращі видавництва країни: • Генеза, •Освіта, • Гімназія, • Ранок, • Підручники і посібники ПІП та ін.

В шостому класі школярі досліджують дроби, відношення й пропорції і раціональні числа. Щоб засвоїти такі змістовні теми, автори підручників пропонують різнорівневу систему завдань (О. Істер), «Задачі від мудрої Сови» на кмітливість і винахідливість (А. Мерзляк) і завдання для наполегливих й терплячих (Н. Тарасенкова). Математика 6 клас підручник 2018 відображає погляди сучасних науковців на предметне вивчення дисципліни, тобто формування в школярів навичок застосування знань в повсякденному життя. Ось чому існуюча програма була переглянута і розроблені нові обсяги вивченого для кожного класу.

Основним принципом, за яким створені сучасні підручники з математики для 6 класу, є доступність. Завдання є чіткими та зрозумілими. Автори наголошують, навіть якщо учень не відвідував школу і пропустив декілька уроків, він самостійно зможе опрацювати навчальний матеріал. Головне при цьому дотримуватися певного алгоритму роботи з книгою. Спочатку необхідно опрацювати теоретичний матеріал, дати відповідь на питання і лише потім почати розв’язувати задачі, які розташовані з урахуванням принципу від простого до складного.

Підручник з математики 6 клас нова програма містить добре продуманий та систематизований дидактичний матеріал, цікаві та сучасні ілюстрації, пізнавальні рубрики та додатки. Наочність включає в себе фотографії, малюнки, рисунки, діаграми. Все це покликано утримувати стійкий інтерес шестикласників до вивчення предмету.

Завдання для перевірки знань з теми допоможуть підготуватися до тематичного оцінювання. Якщо ви бажаєте, щоб ваша дитина вивчала математику поглиблено, радимо придбати у нас збірники та друковані зошити для тренування своїх умінь і навичок.

Математика 6 клас підручник купити, а також інші супутні товари, які допоможуть дитині оволодіти не лише базовим шкільним курсом, а додатковими навичками розв’язання задач, ви зможете на нашому сайті bookletka.com. Обираючи нас, ви отримуєте  гнучку систему знижок, професійну консультацію і доставку в Львів, Одесу, Київ, Харків, Запоріжжя та інші міста України.

Відгуки про товар
  1. У интернет-магазина удобная навигация по сайту. Книги удобно искать по поиску.
    21 січ. 2016, Leonova
  2. Все замечательно, продавец перезвонил через час после заказа, товар был отправлен в день заказа.
    19 січ. 2016, Вероника

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України