• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Картки англійської мови

Позиції 1 з 12 з 227

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 227

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Англійська мова - одночасно складний і захоплюючий предмет. Головним завданням кожного педагога є підбір оптимального підходу до учнів і можливість зрозуміло представити їм матеріал. Як правило, дуже важливу роль в цьому відіграє візуалізація пропонованої нової інформації. На допомогу вчителю приходять різні наочні матеріали, такі як навчальні картки для вивчення англійської мови і різні плакати.

Навіщо потрібні картки?

Англійські картки для дітей - не просто ще один інструмент, щоб зробити урок більш захоплюючий, це можливість задіяти при сприйнятті матеріалу органи зору, тобто вербальні канали доповнити ще й візуалізацією. Найбільш ефективно англійські картки купити для тематичних блоків молодшої школи: алфавіт, цифри, кольори, тварини і т.д. Якщо дитина буде не тільки чути, але й бачити матеріал, то це допоможе йому швидше його запам'ятати. Важливі такі посібники і для більш старших дітей, якщо мова йде, наприклад, про вивчення антонімів.

Чи необхідно оформляти кабінет англійської мови?

Плакати для кабінету англійської мови дають дітям можливість отримати максимальну кількість матеріалу за дуже короткий термін, постійно повторювати вже пройдені теми, а також мати під рукою такі важливі моменти як таблицю неправильних дієслів, дні тижня або навіть елементарний алфавіт. Важливо купити плакати з англійської мови, які правильно оформлені і будуть залучати уваги не яскравими квітами, а максимально лаконічною подачею матеріалу.

Магазин Буклетка - кращі наочні посібники для вивчення англійської.

Інтернет-магазин Буклетка пропонує широкий асортимент карток і плакатів для вивчення англійської мови. Можливість оплати зручним для клієнта способом, а також швидка доставка в будь-який куточок нашої країни, дозволяють отримати своє замовлення в мінімальні терміни.

Відгуки про товар
 1. Залишилась під гарним враженням від цих карток.
  Відтепер син швидко вивчає нові слова, а яскраві малюнки допомагагають розвивати зорову пам'ять дитини.До речі, дякую за швидку відправку зазвичай потрібно чекати три-чотири дні,а ви зробили відправка в день замовлення,дякую.
  13 бер. 2020, Ірина
 2. Купила флеш-карты для изучения первых слов с ребенком. Очень довольна ними. Карточки с яркими картинками на плотном картоне.
  7 квіт. 2017, Нина
 3. Купила флеш-карты для изучения первых слов с ребенком. Очень довольна ними. Карточки с яркими картинками на плотном картоне.
  7 квіт. 2017, Нина

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України