• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Українська мова для студентів

1 шт.

на сторінці

1 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Діти всіх навчальних закладів України обов’язково вивчають рідну мову на загальному рівні. Курс «Українська мова» для ВУЗів передбачає поглиблене вивчення мови та літератури, їх історії та розвитку.

На полицях нашого інтернет-магазину «Буклетка» можна знайти безліч посібників, які допоможуть осягнути глибини рідної мови, поринути в цікавий світ українського слова.

Важливе значення має українська мова для студентів, які мріють присвятити своє життя педагогічній діяльності. Майбутній вчитель повинен досконало володіти мовою, вміти грамотно висловлювати свою думку, знати, як правильно надавати дітям навчальний матеріал. Навчитися цим професійним навикам допоможе творча наукова робота. Визначитися з темою та зрозуміти значення такої роботи студентам допоможе посібник «Методика викладання української мови» Г. Коваль. З кожним роком словник української мови поповнюється додатковими словами. Деякі з них набувають інших значень, з’являються нові правила. Вивчити важливі питання фонетики, лексикології, морфології та синтаксису студентам допоможе «Сучасна українська мова», підручник для ВУЗів, які готують філологів. Не обійтися без серії цих посібників й аспірантам, науковцям, викладачам вищих навчальних закладів.

Дуже важливим критерієм в розвитку особистості є культура мовлення. Вчитель є найпершим взірцем, на який рівняються діти. Тому культура його мовлення повинна бути на найвищому рівні. Підручник з сучасної української мови «Сучасна українська мова Фонетика Фонологія Орфоепія Графіка» допоможе педагогу постійно покращувати свою мовну майстерність.

Не тільки в педагогічній, а й в будь якій професії важливою є українська мова. Підручник для ВУЗів, які готують фахівців інших сфер діяльності, не пов’язаних з педагогікою та філологією, «Українська мова за професійним спрямуванням» Т. Симоненко, допоможе студентам досконало вивчити документознавство, познайомитись з культурою сучасної ділової мови та орфографії, сприятиме розвитку мовної компетенції.

В книжковому магазині «Bookletka» Ви зможете знайти книги, які розкажуть всю історію української літератури, познайомлять Вас з слов’янською філологією та з величезною скарбницею народного фольклору. З «Українським народознавством» Г.Лозко Ви зможете поринути в цікавий світ традицій та духовної культури нашого народу.

Яке значення для української літератури мали Т.Шевченко, І. Франко, В.Стефаник, В. Сковорода, О.Кобилянська? Які життєві трагедії були в цих відомих людей? На всі ці питання Ви зможете знайти відповіді, завітавши в наш інтернет-магазин. Відкрийте світ української мови та літератури для себе! З радістю чекаємо на Вас.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України