• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Підручники 2 клас НУШ

Позиції 1 з 12 з 112

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 112

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Підручники та навчальні посібники для 2 класу НУШ купити з доставкою в Київ, Бровари, Львів, Дніпро, Тернопіль


На полицях нашого книжкового інтернет-магазину, Ви можете купити підручники для 2 класу за оновленою програмою, без яких навчальний процес зовсім неможливий. Всі необхідні книжки є у наявності в нашому магазині, крім того, ми пропонуємо вам тільки найякісніші примірники, затверджені Міністерством освіти і науки України. При замовленні на клас, ми припонуємо найнижчі ціни і доставку у Київ, Харків, Запоріжжя, Львів, Дніпро та інші міста України.

 

Вивчати українську мову дитина буде з радістю та задоволенням, якщо вона матиме підручник української мови 2 клас. В цих підручниках матеріал подано просто, але є багато цікавинок та різноманітні вправи, що сприятимуть підвищеній увазі школяра при навчанні. Гарні малюнки, цікаві завдання, захопливі тексти та вірші будуть до вподоби дітям цього віку, тому вони без проблем засвоять потрібні правила та навчаться добре писати.

 

Цікавість до читання та літературного слова можна викликати у дитини, пізнаючи і читаючи літературне читання 2 клас підручник. Підручники допоможуть пізнати та відкрити скарби, сховані у текстах, пізнавальні твори дитячої української літератури надихнуть до читання та стануть у нагоді, а ще допоможуть розвинути мрійливу фантазію. До кожного підручника з читання 2 клас можна підібрати додаткові посібники для читання - хрестоматії та читанки для 2 класу.

 

Під час навчального процесу, дитина познайомиться з операціями множення та ділення, а також з множинами й величинами. Математика 2 клас підручник - книжка, яка пояснює незрозумілі математичні операції, зрозумілою для учнів мовою. Таким чином, вже скоро, виконуючи складні вправи, учень опанує швидкий рахунок, навчиться розв'язувати задачі та буде розрізнювати геометричні фігури.

 

Ознайомлення з природою дуже важливо, особливо з молодших класів. Адже, учням так необхідні знання про природу та світ, який їх оточує. Підручник я досліджую світ 2 клас має відповіді на всі запитання, які виникають у дитини. Механізми зміни дня і ночі, пір року, а також такі явища як дощ, сніг та вітер нарешті стануть зрозумілими. У підручнику розкриті такі звичайні поняття, які відбуваються у житті кожен день.

 

Опанування комп'ютера у наш час не є примхою чи розвагою - це необхідність. Дитина повинна вміти працювати з цим пристроєм за всіма правилами, знати його призначення, механізм дії та з чого він складається. Підручник інформатика 2 клас містить всю необхідну інформацію, а також цікаві вправи для її засвоєння.

 

Посилити роль краси та мистецтва у особистому становленні учня допоможе образотворче мистецтво 2 клас підручник. Книга містить найнеобхідніші відомості та безліч повчальних малюнків, включаючи шедеври мистецтва. Широкий вибір художньо-практичних завдань дає змогу школярам обирати найцікавіші саме для них, що сприяє особистому розвитку кожної дитини.

 

У 2024 році у продаж надійшли навчальні посібники для 2 класу, складені за оновленою програмою НУШ і вдало поєднують функції підручника та робочого зошита. Навчальний посібник з математики для 2 класу стане у нагоді при опануванні базових математичних навичок, без яких уявити людину у сучасному світі неможливо.

                                                                    

Навчальний посібник з української мови та читання для 2 класу – це комбінований комплект з підручника та робочого зошита, що дає змогу краще і якісніше опанувати матеріал. 

 

Придбати підручники для 2 класу НУШ або навчальні посібники недорого Ви можете на сторінці цього інтернет-магазину з доставкою в школу. 

Відгуки про товар
  1. Не понравилось что в магазине не оказалось нужно количества учебников , девушка предложила подождать полторы недели ,пришлось согласиться.
    К счастью книги пришли даже раньше.
    13 бер. 2020, Єлизавета

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України