• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Позакласне читання 2 клас НУШ

Позиції 1 з 12 з 35

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 35

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Позакласне читання 2 клас НУШ купити

 

З метою розширення читацього кругозору у другому класі проводяться уроки позакласних читань. Вибір посібника для цих уроків є важливим і відповідальним процесом, адже учні мають бути залучені до вивчення найкращих досягнень української та світової літератур. На сьогодні на полицях книжкових магазинів представлена велика кількість книг, які рекомендовані для використання на уроках такого типу. Наш інтернет-магазин тому не виняток. Тому позакласне читання 2 клас НУШ купити Ви без вагань зможете у відповідному розділі сайту.

 

Книги для читання 2 клас мають бути укладені згідно вікових особливостей учнів, містити твори сучасних авторів з повчальним змістом та пізнавальним потенціалом.

 

Позакласне читання 2 клас НУШ Савченко («Оріон») називається Читанка - являє собою яскраво забарвлену книгу із цікавими рубриками,  творчими завданнями. Тексти,  прозові та віршовані, поділені за тематичним принципом. В кінці поданий читацький щоденник, щоб кожна дитина могла поділитися враженнями від прочитаного. Цей же автор друкує інші видання – «Я люблю читати» та «Моя домашня читальня» («Освіта»). Ці посібники містять твори різних жанрів, до яких запропоновано розвивальні завдання, що сприятиме розвитку читацької самостійності другокласника.

 

Хрестоматія для позакласного читання 2 клас має відповідати Державним стандартам початкової освіти, своїми текстами й запитаннями формувати справжнього вдумливого читача. «Читаємо із задоволенням щодня» (Оріон») окрім навчальних творів містить інтерактивні завдання, роботу з медіатекстами, проектами.

 

Позакласне читання 2 клас Настенко («ПЕТ»)Нова українська школа відповідає психологічним особливостям школярів другого класу. В ньому зібрано художні твори, що виховують позитивну мотивацію до навчання, сприяють духовному збагаченню особистості.

 

Посібник для додаткових читань Перлинка 2 клас («Генеза») ознайомлює учнів з різними видами інформації( у тому числі масмедіа), своїми завданнями активно залучає до сценічної діяльності.

 

Якщо ж ви бажаєте перевірити, як швидко читає Ваш другокласник, раді представити Вашій увазі спеціальне видання. Сучасні тексти та вправи, вміщені тут, вдосконалюють навичку швидкого читання. Отож, Швидкочитаночка 2 клас купити швидко й недорого зможете в нашому інтернет-магазині Буклетка.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України