• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Bright Ideas

Позиції 1 з 12 з 31

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 31

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Книжковий інтернет магазин Буклетка, представляє курс англійської мови Bright Ideas із 7 рівнів. Англійська мова bright ideas містить всю необхідну інформацію для ґрунтовного навчання протягом декількох років, кожен раз надаючи можливість підняття рівня володіння англійською. Йому під силу якісно підготувати учнів до здачі екзаменаційного оцінювання. Неоціненна користь курсу полягає в ефективному підході до процесу навчання, що відбувається в невимушеній, навіть ігровій формі. Також в нього закладена актуальна і дуже цікава інформація, яка буде корисна сучасним учням, дозволяючи їм розвинути всі необхідні в ХХІ столітті навички спілкування.

Переваги навчально-методичного комплексу (УМК):

 • Залучає учнів до навчального процесу завдяки інформації викладенійв невимушеній ігровій формі, наявності актуальних і дуже цікавих тем.
 • Розділ «Big questions» сприяє розвитку критичного мислення. Керуючись ним, вчитель залучає учнів до обміну ідеями та до співпраці.
 • Присутній інструмент автоматичної перевірки. Завдяки йому, учитель в будь-який момент може якісно й швидко оцінити прогрес учнів.
 • Використання програми «Cambridge English Qualifications», дозволяє ефективно підготуватися до іспитів.
 • Активне застосування онлайн практики та інтерактивних технологій, за допомогою використання електронних книг, дає можливість додатково практикуватися на уроці та вдома.
 • Онлайн практика дає можливість завантажити завдання та ігри через Інтернет, а ще вона відмінно мотивує учнів на спілкування англійською мовою в позаурочний час.
 • СRP - добірка флешкарт і постерів, урізноманітнює й привносить візуалізацію.

Якщо bright ideas купити в комплексі, ви отримаєте доступ до онлайн практики. Коди: «Classroom Presentation Tool» і «Teachers resource center», що містяться в книзі для вчителя й робочого зошита, відкривають можливість інтернет навчання.

Характеристики УМК:

 • 7 рівнів.
 • Видавництво Oxford University Press.
 • Вікова категорія 5-13 років.
 • Рівень знань CEFR: А1-А2.
 • Гриф міністерства освіти і науки України.

УМК Bright Ideas приділяє багато уваги розвитку навичок читання і письма. Він використовує методику інтерактивного навчання й виконує функції всебічної підтримки учня в напрямку екзаменаційної підготовки. Щоб підвищити якість розвитку грамотності, для вивчення пропонуються знайомі, сучасні та цікаві теми. Розділ «Big Questions» створений таким чином, щоб найкраще розвивати одну з найнеобхідніших навичок - критичне мислення. Це вміння незамінне на всіх етапах життя, в тому числі в навчанні.

Підручник bright ideas classbook спроектований так, щоб не втрачати зв'язок між навколишнім світом і класними заняттями. Всі завдання не відірвані від реальності й наведені у вигляді наочних прикладів. Їх рішення шляхом комунікації і прояви особистої думки не просто вітається, а повинно заохочуватися. Оксфордські спеціалісти наповнили курс захоплюючими даними та цікавими завданнями так, щоб їх можна було легко адаптувати під будь-який вид викладання. Поєднання друкованих й цифрових ресурсів привносить нові можливості, як для вчителя, так і для його учнів.

Робочий зошит bright ideas workbook заснований на сучасних методиках навчання. Він розвиває навички читання й письма, вчить граматиці і правильній вимові, дозволяючи проявити креативне мислення. З його допомогою можна продовжити вивчення теми під час домашньої роботи, максимально стимулюючи розумові процеси для ефективної роботи із завданнями. Більшість завдань входять в число екзаменаційних. УМК надасть можливість школярам отримати максимум користі від навчання. Його проходження, рівень за рівнем поліпшить знання англійської мови. Навчальна онлайн програма 1-6 рівня пропонує відеоматеріали, анімації,ігри і завдання, які мотивують до активного спілкування англійською за межами класних занять. Це у свою чергу, спонукає до розвитку комунікативних навичок, соціальної активності й роботи в колективі.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України