• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Я досліджую світ 1 клас Зошити (ЯДС)

Позиції 1 з 12 з 90

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 90

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Я досліджую світ 1 клас Зошити

Першколасники – це маленькі дослідники великого і захоплюючого оточуючого світу. Дізнаватися багато нового, відкривати нові факти і явища, досліджувати природу допоможе інтегрований курс «Я досліджую світ». Цей навчальний предмет вимагає використання навчально-методичного комплекту, який складається із підручника і зошита. Зошит 1 клас Я досліджую світ купити пропонуємо на нашому сайті bookletka.com, оскільки саме у нас представлений широкий вибір навчальної літератури за досить низькими цінами, а також вигідна система знижок для вчителів та батьків  при замовленні на клас.

 

Вивчаючи інтегрований курс школярі стикнуться з такими завданнями:

● Вправи на розвиток системного мислення;

● Робота з таблицями і схемами;

● Обробка даних;

● Розвиток критичного і креативного мислення;

● Виконання практичних робіт.


Робочий зошит Я досліджую світ для 1 класу містить тренувальні ігри, ситуативні завдання, які тісно пов’язані із реальним життям і, тим самим, заохочують учнів до пізнання довкілля.

 

Т. Гільберг у своєму зошиті (видавництво Ранок) подає дітям творчі завдання дослідницького характеру та логічні вправи.

 

Матеріал зошита Н. Гущина (видавництво Освіта) поєднує навчальний контент для учня і поурочне планування для вчителя. Окрім письмових завдань, пропонуються завдання для обговорення і практичного виконання.

 

Перші в Україні навчальні зошити із доповненою реальністю видають до своїх підручників Н. Бібік, Т. Грущинська (видавництво Сиция). Він дозволяє за допомогою смартфону або планшету переглядати живі сторінки. QR-коди на сторінках посібника містять посилання на веб-сторінки з відео та аудіо.

 

Яскраві ілюстрації та цікаві завдання в зошиті І.Большакова (видавництво Ранок) використовує з метою формування допитливості у дітей і прагнення шукати нові ідеї, спостерігати, досліджувати. Виконання завдань передбачає колективну співпрацю, що виховує активність в житті класу, повагу до прав інших, уміння діяти в конфліктних ситуаціях.

 

Н. Будна (видавництво Богдан) в своєму зошиті пропонує українознавчий аспект, спрямований на виховання любові до рідного краю, зацікавленості історичними подіями і народними традиціями. Яскраві наліпки в кожній частині посібника слугують для виконання завдань та ведення календаря спостережень.


Я досліджую світ 1 клас зошити купити можна з доставкою в нашому інтернет-магазині Буклетка з доставкою в усі регіони України: Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Тернопіль, Миколаїв, Запоріжжя, Суми, Херсон.


Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України