• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Англійська мова Карп'юк

Позиції 1 з 12 з 114

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 114

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

У цьому розділі представлено навчальні матеріали авторства Оксани Карпюк, зокрема підручники для учнів 1-11 класів, що є рекомендованими Міністерством освіти та науки України.

 

Підручники англійська мова карпюк нелише відповідають чинній програмі для шкіл, але й відрізняються сучасним підходом до викладання мови. Кожен з них є центральним компонентом цілого навчально-методичного комплексу. Це означає, що до підручників англійська карпюк пропонуються аудіо - та відеододатки, мультимедійні програми, робочі зошити, книги для читання, зошити з завданнями з граматики. Обов’язково книга карпюк для вчителя доповнюється папкою з наочно-дидактичними матеріалами (лексичними картками, постерами тощо). НМК представлено у двох серіях – для загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської.

 

Матеріали для молодших школярів створено на основі авторської концепції позитивної мотивації до вивчення англійської. За допомогою НМК, автором яких є оксана карпюк англійська мова викладається легко, невимушено, адже вони розроблені з використанням комунікативно-ігрової методики. Скажімо, підручник карпюк 1 клас доповнють корисні друковані, аудіо- та відеододатки. Веселі пісні, захоплюючі ігри та яскраві ілюстрації допомагають зацікавити першокласників.

 

При створенні навчальних матеріалів для 5-6 класів застосовано іншу авторську концепцію – формування в учнів здатності до міжкультурного спілкування. Наприклад, на сторінках підручника карпюк 5 клас для спеціалізованих шкіл з’являються нові персонажі – українські хлопчики і дівчатка та їхні друзі з англомовних країн, які листуються між собою. Вивчення англійської відбувається перш за все в процесі спілкування.

 

Починаючи з НМК карпюк 7 клас для навчання використовується більше автентичних англомовних текстів. Акцент зроблено на розвиток творчих здібностей учнів, тому багато уваги приділяється самостійній роботі. Робочий зошит карпюк містить творчі завдання з письма та усного мовлення.

 

Навчально-методичні комплекси для 9-11 класів покликані узагальнити отримані раніше знання, розвинути мовні навички. Школярі вчаться спілкуватися на різноманітні теми, отримують багато нової інформації англійською. Завдання для учнів подібні до тих, що використовуються у міжнародних тестах.

 

Отже англійська карпюк купити підручник, який відповідає чинній програмі, та добре продумані навчально-методичні комплекси з великою добіркою цікавих та корисних матеріалів для ефективного вивчення англійської.

Відгуки про товар
 1. Професіоналізм кампанії вищого рівня! Попередній мій допис прийняли до уваги та оперативно запропонували надіслати прописи! Клієнта ця кампанія цінує не залежно від суми замовлення! ДЯКУЮ
  6 серп. 2020, Олена
 2. Дякую магазину за високу якість обслуговування та за маленький приємний подарунок до замовлення - зворушливо та несподівано. Стосовно робочого зошита English with Smiling Sam 2 Activity Book - чомусь не знайшли у посилці прописи до зошита (Handwriting), здивувалися.
  5 серп. 2020, Олена
 3. Спасибо большое! Обслуживание - класс! Все вовремя доставили, сообщили, подсказали!
  17 вер. 2019, Евгения
 4. Для підручників Карпюк підходить вислів: "Смотрю в книгу- вижу фигу" Як можна по цих підручниках щось вивчити?
  20 квіт. 2016, 111111111111111
 5. Зошит для 5 го класу з граматики О.Карпюк це є незамінним помічником до основного курсу Карпюк 5 клас. нескладний мовний матеріал і прості ситуації спілкування, що дає змогу активізувати комунікативні навички, здобуті у початковій школі. Замовила в Bookletka зошити на клас, отримала знижку.Дуже вдячна за співпрацю.
  22 січ. 2016, Балакіна Ірина
 6. Богатый ассортимент. Как и у всех интернет-магазинов - нельзя увидеть покупку вживую, чтобы уж точно определиться, стоит брать или не нужно рисковать... Но на то он и интернет-магазин. Больше минусов не вижу
  21 січ. 2016, Валера

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України