• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Художня культура. Образотворче мистецтво

6 шт.

на сторінці

6 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Шкільне навчання забезпечує музично-естетичну підготовку школярів і безперервну мистецьку освіту. Мета навчального процесу – формування розгалуженої системи цінностей учня: професійних,загальнолюдських, особистісних і т. д. Художня культура – дисципліна, що має високий розвивальний і виховний потенціал. Мистецтво впливає на свідомість і підсвідомість учнів, фізичне і моральне здоров`я особистості, а також сприяє розвитку емоційної та інтелектуальної сфери. Викладання художньої культури в школі неможливо уявити без використання спеціалізованих видань, які допомагають орієнтуватися у нових темах та виділити основне. Вони стануть у нагоді вчителям та учням, які прагнуть дізнатися якомога більше необхідної інформації.

 

Під час навчального процесу педагогам знадобляться:

• Календарне планування художня культура створено на основі змісту навчальної програми з предмету. Посібник вчить педагога-початківця правильно розподіляти теми для уроків. З допомогою книги вчителю легше готуватись до занять. В плануванні зібрані орієнтовні завдання для перевірки знань, матеріали для засвоєння нової інформації, практичних і домашніх робіт;

• Художня культура 10 клас уроки допомагають сформувати у школярів світоглядні компетенції іорієнтації у сфері предмету. Посібник сприяє вихованню у старшокласників потреби у духовному самовдосконаленні та творчій самореалізації під час опанування цінностей культурно-мистецького надбання людства;

• Варто також конспекти уроків художня культура купити, щоб зекономити час педагога на підготовкудо занять. Так викладач швидше підбере матеріал про різні види мистецтва, зможе акцентувати увагу школярів на найвизначніших творіннях світових митців. Під час уроку педагог має навчити дітей проводити паралелі, здійснювати порівняння, а це буде легше зробити із допомогою спеціалізованого посібника.

 

Головне завдання педагога під час вивчення предмета – вибирати найбільш корисну інформацію про кожен вид мистецтва і познайомити дітей з різноманіттям світової культурної спадщини. Використовуючи книги, учні побачать спільні та відмінні риси того, як проявлявся кожен вид мистецтвана різних континентах і в Україні. Конспекти з художньої культури та образотворчого мистецтва купити можна на сайті bookletka.com та с доставкою в міста Дніпро, Харків, Київ, Львів, Одеса та в інші куточки України.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України