• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Математика Підручники

Позиції 1 з 12 з 156

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 156

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Математика є точною наукою, яка формує мислення  та розвиває логіку дитини. Ці навички становлять основу для вивчення інших предметів. Шкільні підручники з математики покликані формувати та поглиблювати знання учнів про цю науку, розвивати здатність розрізняти подібне та відмінне, встановлювати зв'язок між явищами, мислити послідовно та робити висновки. Підручник є одним з найефективніших засобів навчання, оскільки передбачає яскраву наочність, регулярне навчання в класі і вдома, самостійну та колективну роботу, різні види вправ та завдань.

Книги з математики, рекомендовані Міністерством освіти і науки України для використання у загальноосвітніх навчальних закладах, випускають провідні фахові видавництва: «Ранок», «Освіта», «Гімназія», «Генеза», «Оріон», «Грамота», «Богдан». Їхні авторські колективи впроваджують нові підходи до вивчення цариці всіх наук. Великою популярністю користуються видання таких авторів: С. Скворцова, Г. Лишенко, Н. Листопад, В.Бевз, Н.Будна, О.Гісь, А.Заїка, Л. Оляницька, М. Богданович.

Сьогодні методика не стоїть на місці та пропонує все нові й нові підходи до викладання. Купити математика підручник нова програма стає популярним запитом в пошукових системах, оскільки оновлення в програмі підпорядковуються сучасним потребам учнів та відповідають їх віковим особливостям. Зміст навчального предмета пропонують подавати у цікавий та захоплюючий спосіб, з використанням мультимедіа, перетворюючи навчання у гру. Провідним залишається системний підхід у навчанні математики, який забезпечується єдністю теоретичних і практичних складових, адже саме виконання практичних завдань сприяє кращому засвоєнню теорії.

Математика підручники нуш, згідно із концепцією Нової української школи, розроблені з орієнтацією на  вікові психофізіологічні особливості і пізнавальні можливості сучасних дітей. Діти цього покоління всебічно обдаровані, мають двовимірне мислення і можуть бути одночасно зайняті різними справами. Розуміння цих особливостей та впровадження нових форм взаємодії сприяє ефективному навчанню. Особлива увага зараз приділяється наочності. Автори підручників з математики широко використовують ілюстрації для мотивації навчальної діяльності, пояснення і конкретизації матеріалу, полегшення запам’ятовування. Школярі, які ще не вміють читати, досягають значних успіхів в математиці завдяки сюжетним малюнкам.

Сучасні підручники з математики є складовими цілого навчально-методичного комплексу, до якого входять ще робочі зошити, навчальні посібники, зошити для контролю навчальних досягнень, тренажери, індивідуальні, діагностичні та тестові роботи, збірники завдань. Всі вони створені з метою формування, закріплення та перевірки здобутих учнями знань з певної теми. Вчитель може давати завдання по ним, як на уроці, так і на домашнє опрацювання.

Отож, якщо стала потреба підручник з математики купити, ласкаво просимо до нашого інтернет-магазину Буклетка. Ми запропонуємо широкий вибір літератури та приємно здивуємо цінами, а швидка доставка в усі регіони України зекономить ваш час.

Відгуки про товар
 1. Заказала на сайте тетради Гісь "Математика 1 клас Підручник Частина 2" в количестве 25 штук к сожалению нужного количества в магазине не оказалось,но не смотря на это девушка предложила заказать в издательстве недостающее количество и подождать неделю,через неделю эти тетради они отправили уже мне. Спасибо большое за сотрудничество.
  11 бер. 2020, Дарина
 2. Беспроблемный заказ и получение. Ассортимент большой, да и цены относительно невысокие...
  22 січ. 2016, Юрий
 3. У интернет-магазина удобная навигация по сайту. Книги удобно искать по поиску.
  21 січ. 2016, Leonova
 4. Все замечательно, продавец перезвонил через час после заказа, товар был отправлен в день заказа.
  19 січ. 2016, Вероника
 5. Да Анатолий, полностью согласна с вами. Я заказывала на класс 31 шт, сделали скидку 5 %.
  18 січ. 2016, Наталья
 6. Оставила заказ поздно ночью, утром представитель вышла на связь. Мне помогли определиться с доставкой, проконсультировали по товару. Всё быстро, вежливо.
  25 черв. 2015, Валентина Р.

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України