• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Прописи для дітей 5-6 років

Позиції 1 з 12 з 213

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 213

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Інтернет-магазин Буклетка пропонує придбати цікаві та корисні матеріали для активного розвитку дошкільнят. Нова парадигма освіти прагне до того, щоб учні, які вперше сідають за шкільні парти, повинні мати ряд сформованих вмінь та навичок. Їх здобуття є неможливим без систематичних занять з дітками, проводити які буде значно легше і цікавіше, якщо прописи для 5-6 років купити. Авторські колективи спеціально створили такі методичні наробки з читання, математики, логіки, мислення та інші. Для зручності випущено примірники як українською, так і російською мовами.

Зошити з шаблонами для письма допоможуть не лише опанувати перші літери, але й краще вплинуть на формування моторики дитини, розвинуть просторову уяву та допоможуть краще впоратися з читанням. Спеціально створені прописи для дітей 5 років насичені великою кількістю ілюстративного матеріалу, який зробить процес навчання цікавим та незвичайним. Їх використання можливе як у дитячому садочку, так і на самостійних домашніх заняттях. Незвичайні прописи для 6 років націлені вже на більш конкретне набуття навичок письма.

Щоб краще дізнатися рівень розвитку дитини, зрозуміти, на що треба звертати особливу увагу, необхідно придбати тести для дошкільнят 5 років. Вони розроблені з урахуванням вікових особливостей хлопчиків та дівчаток та містять ряд цікавих завдань, виконання яких буде дуже схоже на гру. Правильний підхід до побудови методичних посібників для дошкільнят дає можливість зробити процес підготовки малечі до школи цікавим та ефективним.

Відгуки про товар
 1. Навчала доньку писати з цими прописами,дуже сподобалось що в ній є не лише прописи літер,а ще й слів.Дукую дівчині-консультанту що порадила саме цей зошит.
  12 бер. 2020, Софія
 2. Очень большой выбор прописей и тетрадок для дошкольников. Мне особенно понравилась серия Игровые Упражнения. Удобно то, что есть тетради и на русском, и на украинском.
  16 квіт. 2018, Дария
 3. Заказала пока только эту (Готуємо руку до письма Прописи із завданнями та наліпками), но хочу заказать все тетради этой серии. Очень увлекательные задания и, в добавок, наклейки) Ребенок весьма охотно занимается по этой тетрадке. В общем, советую!
  9 квіт. 2018, Юля

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України