• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Підручники Українська мова Вашуленко

Позиції 1 з 12 з 14

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 14

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Цей розділ представляє до вашої уваги навчальні матеріали Миколи Вашуленко, затверджені і схвалені до використання Міністерством освіти і науки України. Книга українська мова Вашуленко робить крок у напрямі модернізації шкільної мовної освіти і підтверджує її необхідність. Велика увага зараз має приділятися не стільки знанням теорії з мови, скільки вмінню їх застосовувати в повсякденному житті. Завдяки майстерно підібраним завданням, діти навчаються імпровізувати та виявляти свої творчі здібності.

Купити підручник укр мова Вашуленко варто передусім тому, що автор у своїх виданнях подбав про необхідність сформувати в школярів інтерес до вивчення української мови, яскравими засобами наочності, цікавим дидактичним матеріалом. Таким чином, діти із задоволенням вивчають нові теми та виконують захопливі вправи.

Дотримуючись основних принципів концепції НУШ, автор видає  Буквар, який складається з двох частин і покликаний навчити дітей абетці, а згодом і читати, без чого неможливе подальше навчання в школі. Сприймати усне мовлення першокласники навчаються завдяки аудіо матеріалам, які позначені у букварі відповідними QR-кодами.

Для другого класу укладено підручник українська мова та читання в двох частинах, який інтегрує  в собі методики навчання письму та удосконалення навичок читання. На цьому етапі вивчення Вашуленко в своїх виданнях залучає учнів до колективного виконання вправ. Це дозволяє заохотити до навчання, як активних учнів, так і тих, хто менш ініціативний. Яскраві схеми і таблички завжди привертають увагу своїх читачів, а інтерактивні вправи сприяють розвитку комунікативних здібностей школярів.

В третьому класі українська мова вивчається більш предметно. Учні вивчають частини мови, значно розширюють свій словниковий запас. Читання урізноманітнюється завданнями творчого характеру або іграми. Вашуленко підручник користується попитом саме через те, що в ньому здійснюється особистісно-орієнтований підхід до школяра. Важливим є не зміст навчання, а те, навіщо це знання дитині і як вправно вона може ним користуватися.

Оскільки в четвертому класі завершується вивчення початкового етапу української мови, посібник українська мова Вашуленко узагальнює  і закріплює знання з усіх розділів, адже без них неможливе вивчення систематичного курсу в середній і старшій школі.

Методисти стверджують, що  ефективним навчання буде, тоді коли навчальні посібники використовуються  в комплексі. Тому радимо звернути увагу на робочі зошити та прописи, розроблені спеціально до підручників цього автора. Видавництва «Ранок», «Богдан», «Підручники і посібники» пропонують свої варіанти зошитів для письма і розвитку мовлення, завдання в яких спрямовані на формування орфографічних навичок та розвиток творчих здібностей учнів

Купити підручники з української мови Вашуленко, а також зошити та посібники до них, ви зможете на нашому сайті bookletka.com.

Відгуки про товар
  1. С интернет-магазином буклетка знакома уже более двух лет и в целом довольна...
    Очень удобный сайт, все легко и просто найти. Очень большой ассортимент книг. Также помимо книг можно приобрести детские игрушки.
    22 січ. 2016, Рита

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України