• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Підручники Українська мова 4 клас

Позиції 1 з 12 з 14

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 14

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Четвертий клас є перехідним етапом, на якому завершується навчання в початковій школі. Результатом вивчення української мови мають бути знання про базові частини мови, їхні особливості, вміння працювати із текстами та реченнями, наявність широкого словникового запасу. Всі ці форми роботи містяться в підручнику з української мови 4 клас нова програма.

Через брак бюджетних коштів, наша держава не завжди може забезпечити всіх школярів навчальними комплектами, а тому батькам часто доводиться купити підручник української мови 4 клас самостійно. Наш інтернет-магазин bookletka.com завжди готовий Вам в цьому допомогти.

За редакцією М. Вашуленко, нова книга з української мови 4 клас привабливіша у порівнянні з минулими. Автор вмістив у неї яскравий наочний матеріал, що допомагає заохотити школярів до навчання. Вона відрізняється більш якісним наповненням змісту та доступним структуруванням за темами.

М. Захарійчук у своєму виданні більше звернула увагу на вправи, що розширюють словниковий запас учнів та сприяють засвоєнню лексичних складових мови. Для кращого запам’ятовування автор використовує предметні малюнки.

Спеціально для російськомовних навчальних закладів було видано підручники таких авторів, як О. Коваленко, Н. Гавриш. Ними був укладений та структурований в підручниках  навчальний матеріал з української мови з урахуванням лексико-граматичного матеріалу, вивченого на уроках російської мови. Особлива увага тут приділяється вправам з перекладом, при виконані яких учні зможуть прослідкувати різницю в мовних явищах обох мов.

Освітній процес не стоїть на місці, а отже і Концепція нової української школи набирає обертів. Провідні вчителі-методисти прагнуть створити підручник з українська мова 4 клас нуш, який би відповідав вимогам часу і мотивував сучасних учнів до навчання. Всі вони відповідають вимогам Міністерства освіти і науки України і мають відповідний гриф.

І. Большакова та М. Пристінська в своїй книзі використали систему завдань з поступовим ускладненням, значну увагу приділили роботі над помилками, адже вважають, що дитина, лише помиляючись та виправляючи свої помилки, може бути успішна у навчанні.

В. Чумарна в посібнику з мови 4 клас дотримується концепції цілісного та всебічного творчого розвитку дитини. Тексти використані в ньому не лише поглиблюють вербальний розвиток дитини, а й розширюють її кругозір. Кожен розділ підручника поглиблює і розвиває зміст попереднього.

Н. Воскресенська в своєму варіанті підручника продовжує традицію формування у школярів головних компетентностей завдяки завданням, що розвивають в учнів критичне мислення, здатність логічно міркувати та уміння застосовувати набуті знання в мовленнєвій практиці повсякденного життя.

К. Пономарьова в співавторстві з О. Савченко, розробником однієї з двох навчальних програм, створили інтегрований підручник з української мови та читання 4 клас нуш, який спрямований на розвиток комунікативної складової особистості учня, тобто здатності спілкуватися з людьми, розуміти і відтворювати інформацію, сприйняту з різних джерел, змістовно і грамотно висловлювати свої думки, як в усній, так і писемних формах.

В книжковому інтернет-магазині Буклетка ви легко зможете купити підручники з української мови для 4 класу в необхідній для Вас кількості, а ми з радістю доставимо їх у Київ, Вінницю, Дніпро, Тернопіль чи будь-яке інше місто України.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України