• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Зошити 4 клас НУШ

Позиції 1 з 12 з 480

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 480

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Правильний вибір зошитів для четвертого класу НУШ – гарантія гарного результату на ДПА

Четвертий рік навчання в школі є неймовірно важливим і відповідальним, оскільки це перехідний етап від початкової до середньої школи. Важливим є не тільки рівень засвоєних знань, а і психологічна готовність четверокласника. Для успішного складання Державної підсумкової атестації необхідно обирати посібники, в яких буде зібрана достатня кількість практичних завдань.  Із цим завданням Вам допоможуть робочі зошити 4 клас НУШ, які систематизують та узагальнюють знання з основних предметів, а також уміння застосовувати їх безпосередньо на практиці.

Слід зазначити, окрім системи вправ зошити для 4 класу містять різноманітні головоломки, які активізують пізнавальний інтерес учнів і їх дослідницькі запити. Робочий зошит 4 клас НУШ купити необхідно ще й тому, що він сприяє виробленню навичок самостійного навчання та самоконтролю. Зазвичай такі посібники використовують в позаурочний час та для домашньої роботи. Друкований зошит 4 клас – дуже затребувана позиція серед навчальної літератури. Як наслідок, провідні видавництва: Ранок, Генеза, Богдан, Сиція, Освіта, Оріон, Астон, Літера, Підручники і посібники (ПіП) взялися за друк ефективного посібника.

Додатково ми пропонуємо придбати друковані експрес-контролі – відривні картки з різних дисциплін для організації самостійної роботи школярів.

Як показує практика, незалежно від того, наскільки цікавим і методично правильно укладеним буде підручник, учень не зможе в повній мірі опанувати тему, якщо не буде систематично виконувати завдання на закріплення отриманих знань. На сьогодні в інтернет-магазині Буклетка ви можете придбати зошитки з таких предметів:

      ◄ Математика;

      ◄ Українська мова та читання;

      ◄ Я досліджую світ;

      ◄ Інформатика;

      ◄ Іноземні мови (англійська, німецька, французька); 

      ◄ Російська мова та ін..

Із впровадженням нових реформ в освіті зошити 4 клас нуш купити слід тому, що зміни у викладі навчального матеріалу сприяють ефективності його засвоєння. За новою програмою враховуються такі аспекти:

       ● Доступність;

       ● Ілюстративність; 

       ● Візуалізація;

       ● Мобільність;

       ● Розвиток критичного мислення.

Сучасні посібники зацікавлюють учнів самим виконувати практичні завдання, адже усі вправи подані в невимушеній ігровій формі, несуть в собі актуальну не відірвану від реальності інформацію.

Отож, купити 4 клас робочі зошити НУШ пропонуємо на нашому сайті bookletka.com. Тут ви будете приємно вражені гнучкою системою знижок на друковану продукцію та зручною доставкою у великі міста, такі як Київ, Вінниця, Харків, Луцьк, Дніпро, Миколаїв, Запоріжжя, Львів та ін., і невеличкі села.

Відгуки про товар
  1. Очень удобная штука, особенно для того, чтобы приучить дите сидеть за компом не только ради игр, но и для учебы. Доставку заказал новой почтой, привезли через день.
    18 січ. 2016, Павел

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України