• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Німецька мова 2 клас

Позиції 1 з 12 з 14

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 14

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Німецька мова 2 клас підручник зошит купити


В сучасному світі не обійтися без знання іноземної мови – як засобу міжкультурного спілкування. Особливо актуальним є вивчення кількох мов, почесне друге місце після англійської за популярністю займає німецька.

 

Практика показала, що навчання німецької мови ефективніше почати з початкової школи, коли дитина легко засвоює базовий мовний словник, переважно це відбувається у процесі ігор. Школярі краще опановують німецьку через дію, коли є активними учасниками процесу, тому задля гарних результатів, вчителю необхідно зацікавити та мотивувати своїх учнів до вивчення німецької. Це можливо зробити завдяки розвивальним завдання, пісням, казкам, іграм тощо.

 

Сьогодні на допомогу вчителям та батькам методистами розроблені сучасні та цікаві посібники, що допоможуть швидко та ґрунтовно опанувати лексику та граматику німецької мови.

 

Німецька мова 2 клас підручники купити можна на нашому сайті bookletka.com з приємними знижками та необхідній кількості. Визначитися, яка книжка Вам більше всього підійде, можна ознайомившись з характеристиками авторів, поданими нижче.

 

Автори Сотникова, Гоголєва («Ранок») створили для НУШ школи навчально-методичний комплект «Deutsch lernen ist super!» з робочим зошитом, тестовими роботами, флеш-картками, читалочкою, аудіо та  книгою для вчителя – все це в комплексі слугуватиме розвитку комунікативним умінь та навичок і засвоєнню більшого обсягу нової інформації. Згідно до вікових особливостей завдання мають ігровий характер.

 

За комунікативно-ігровою методикою створена книга Л.Горбач («Грамота»), що має поурочну структуру і складається з уроків-ігор та уроків-майстрування. Основними рубриками підручника з німецької є:

 

✍ прочитай

✍ пограйся

✍ діалогічне мовлення

✍ монологічне мовлення

✍ заспівай

✍ прослухай і повтори.

 

Робочий зошит дублює теми підручника і пропонує завдання, виконання яких сприяє мимовільному запам’ятовуванню базових мовних структур.

Для визначення рівня освоєння матеріалу використовують експрес-контроль з короткими тестами за темами підручників.

Відгуки про товар
  1. Дякую, що врахували всі мої побажання і дуже швидко все надіслали!
    29 бер. 2018, Оксана

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України