• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Підручники Українська мова 11 клас

4 шт.

на сторінці

4 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

На останньому році навчання в учнів та їх батьків з’являється купа клопотів щодо успішного закінчення базової середньої освіти, бажання отримати найвищий бал на зовнішньому незалежному оцінюванні та обрання майбутньої професії. В цей час велика увага приділяється якості процесу навчання. Оскільки іспит з української мови складають всі без винятку, то головним завданням стає обрати якісний підручник українська мова 11 клас нова програма, в якому відбувається ефективна систематизація та повторення навчального матеріалу за всі попередні роки.

Купити підручники української мови 11 клас пропонуємо  в цьому розділі нашого інтернет-магазину. Саме у нас  ви зможете розраховувати на широкий вибір навчальної літератури, лояльні ціни та професійну консультацію наших менеджерів з урахуванням індивідуальних потреб кожного з вас.

Оскільки існує декілька варіантів підручників з української мови різних авторів та видань, пропонуємо вам підбірку найпопулярніших із них:

  • О. Глазова в своєму підручнику (рівень стандарт, вид. «Ранок») зосередилася на розкритті перед учнями норм сучасної української мови. Знання яких допоможе сказати й написати грамотно, більш точно й доцільно висловитися в певній ситуації спілкування, якомога краще передати думки й почуття. Продовжується вивчення практичної риторики, розпочате ще в 10 класі.
  • О. Авраменко в своєму підручник з українська мова 11 клас (рівень стандарт, вид. «Грамота») продовжує акцентувати на типових мовних та мовленнєвих помилках, подоланні суржикових елементів, готуючи тим, самим випускників до успішної здачі ЗНО. Ефективність занять забезпечує інтеграція процесу навчання з мережею Інтернет – експрес-уроки на платформі YouTube.
  • Книга укр мова 11 клас Заболотний (рівень стандарт, вид. «Генеза») покликана закріпити та систематизувати основні відомості з морфології, синтаксису та правопису української мови. Завдання вміщені в підручнику навчають використовувати мовні засоби в різних життєвих ситуаціях, мотивують вибудовувати своє мовлення більш унормовано, точно, виразно. В додатках містяться словники, узагальнювальні  таблиці та поширені помилки слововживання.

Якщо навчання української мови відбувається профільно, то вам необхідно звернути увагу на підручник української мови 11 клас А. Ворон (вид. «Освіта»).  Він орієнтований на учнів, які вивчають предмет поглиблено та вирізняється з-поміж інших оригінальною структурою. Проблемно-пошуковий метод викладу матеріалу готує випускників до навчання у  профільних ВНЗ і реалізується завдяки запитанням-проблемам та вправам-дослідженням. Використання QR-кодів допоможе школярам перевірити власні знання та написати аудіодиктанти.

З огляду на профілізацію навчання, не всі навчальні заклади можуть бути забезпечені відповідними підручниками. Часто батькам доводиться самостійно купити підручник з української мови 11 клас. Наш інтернет-магазин Буклетка готовий  вам в цьому допомогти, пропонуючи великий вибір, гнучку систему знижок, а також зручну доставку в Львів, Кропивницький, Миколаїв та інші міста України.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України