• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Підручники Українська мова 6 клас

6 шт.

на сторінці

6 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Якщо ви бажаєте купити підручник української мови 6 клас, то наш інтернет-магазин Буклетка стане вам у пригоді. Тут ви знайдете не тільки вичерпну кількість спеціалізованої навчальної літератури, а й гарні умови для вигідної покупки завдяки системі знижок та зручній доставці в будь-який регіон України (Львів, Харків, Одесу та ін..)

Продовжуючи поетапне оновлення системи освіти, Міністерство рекомендує до використання у загальноосвітніх навчальних закладах підручники українська мова 6 клас нова програма, які мають відповідний гриф та укладені провідними фахівцями у галузі мовно-літературної освіти. Схвалення отримали  О. Заболотний, який видав два варіанта підручника, для шкіл з російською мовою навчання та закладів загальної середньої освіти, та О. Глазова, яка в основу своєї книги поклала комунікативний принцип навчання.

В обох своїх виданнях О. Заболотний не диференціює завдання для україномовних і російськомовних учнів. Загальна тенденція побудови та викладу навчального матеріалу аналогічна до усіх його підручників з української мови попередніх класів. Автор використовує такі види завдань: підвищеної складності, з елементами дослідження, розвитку мовлення, конкурсного характеру та роботи зі словником. Книга укр мова 6 клас Заболотний пропонує школярам цікаві історії, різноманітні життєві ситуації, яскраві малюнки, які роблять вивчення української мови жвавим та захоплюючим. Зміст підручника урізноманітнюють інтерактивні вправи та тематичні рубрики.

В своєму підручник з українська мова 6 клас О. Глазова представила концепцію формування мовної особистості ХХІ століття, яка реалізується через навчальний матеріал: завдання, тексти, наочність. В своєму виданні автор закликає вивчати граматику, вчитися будувати власні висловлювання, опанувати закони мови, усвідомити роль емоцій в спілкуванні, для того щоб здобути найважливіші навички сучасної інформаційної доби – навички  людського спілкування та взаєморозуміння. Окремий розділ «Довідкове бюро» допоможе учням при виконанні різних типів вправ, оскільки вміщає в себе три словники: тлумачний, фразеологічний та назв почуттів. Оскільки робота саме з такою лексикою зазвичай викликає труднощі в школярів.

В наш час батьки змушені самостійно купити підручник української мови 6 клас, оскільки не всі шкільні бібліотеки ними забезпечені. Вам із цим з радістю допоможе наш інтернет-магазин bookletka.com, який здійснить доставку у Львів, Тернопіль, Харків, Запоріжжя та інші міста України.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України