• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Українська мова Зошити 2 клас

Позиції 1 з 12 з 122

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 122

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Українська мова 2 клас зошити НУШ купити

 

Вивчення  української мови у другому класі не лише озброює навичками читання, письма, а  й відіграє вирішальну роль у навчанні, вихованні та розвитку. Попри наявність сучасних технологій, українська мова робочий зошит 2 клас залишається найкращим посібником для відпрацювання здобутих умінь та навичок.

 

Зошити на друкованій основі зацікавлюють та мотивують школярів до вивчення мовних понять, ігрові вправи в них послаблюють  фізичне напруження. Якщо у Вас виникло бажання, українська мова зошити 2 клас купити, наш інтернет-магазин допоможе Вам його втілити. На сьогодні існує велика кількість зошитів до різних підручників, найпопулярніші із яких представлені нижче.

 

К.Пономарьова (« Оріон») розробила цілий навчально-методичний комплекс, який містить:

 

● Малюю словом – зошит з розвитку зв’язного мовлення;

 

● Застосовую знання – пропонує вправи на закріплення знань про слова;

 

● Мої досягнення – складається із вправ на застосування отриманих  знань і умінь.

 

І. Большакова («Ранок») підготувала посібник на основі підручника, що складається з двох частин, покликаний розвивати усне та писемне мовлення, критичне й креативне мислення, формувати орфографічні навички.

 

Зошит українська мова Вашуленко («Освіта») також двокомпонентний й допомагає організовувати роботу учнів на уроках, при виконанні домашніх завдань. Влучно підібраний дидактичний матеріал, цікаві творчі вправи, розвиток зв’язного мовлення – складові цього ефективного мовного посібника.

 

Також Ви зможете придбати посібники таких авторів:

 

★ Тимченко

★ Варзацька

★ Кравцова

★ Будна

★ Іщенко

★ Захарійчук тощо.

 

Разом із робочим часто використовують  тренажер української мови 2 клас. Наявність такого зошита допоможе відпрацюванню навичок за конкретною темою завдяки виконанню типових вправ.

 

Українська мова 2 клас діагностичні роботи стане в пригоді вчителю, що прагне з’ясувати рівень знань учнів після вивчення складних розділів або тем. Не потрібно вигадувати тести на кожен варіант, адже це все є у друкованому виданні. Такі зошити також бувають різних авторів й підбираються під підручник.

Відгуки про товар
  1. Супер
    16 бер. 2020, Мала

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України