• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Прописи для дітей 3-4 років

Позиції 1 з 12 з 33

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 33

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Завдяки своїй пізнавальній активності та надмірній цікавості малюк поступово пізнає світ. Коли дитині виповнюється три-чотири роки, вона вже має певний запас знань. Для того, щоб ці пізнання не залишилися на однаковому рівні, з малюком потрібно постійно займатися. Зазвичай заняття з дитиною потребують від дорослих неабиякого терпіння й кмітливості, бо маленькі непосиди перебувають в постійному русі. В цьому віці дитині дуже подобається спільна гра з дорослим. Використовуючи дану вікову особливість, можна повернути любов до гри у потрібне русло.

На допомогу батькам та вихователям прийшли відомі автори дитячої літератури, які створили низку корисних посібників для малечі.

Вже доведено, що від розвитку дрібної моторики дитини залежить не тільки її фізичний, а й інтелектуальний та мовленнєвий розвиток. Тому заняттям з даного виду діяльності треба приділяти особливу увагу. Прописи для дітей 3 років стануть улюбленим зошитом вашого малюка. Всі завдання побудовані у формі гри. Тому дитина із задоволенням їх виконує. Для підготовки руки дітей чотирирічного віку інтернет-магазин «Буклетка» пропонує прописи для 4 років, зошит «Письмо», або «Мій зошит».

Важливими є також заняття з математики. Вони потрібні для того, щоб малюк не просто механічно заучував порядок цифр від одного до п’яти, а розумів, що означає число, який порядок дій можна з ним зробити, міг порівнювати предмети і розрізняти форму. Посібники «Математика», «Математика для малюків 3+, або 4+», «У світі кольорів, форм і чисел» допоможуть дитині з легкістю освоїти світ цифр. Посібник «Логіка і асоціативне мислення» навчить маленького генія самому знаходити оригінальні рішення та вихід з важких ситуацій, сприятиме розвитку його мислення.

Дитині середнього віку кожного дня доводиться сприймати дуже багато інформації. Тому розвиток уваги і пам'яті для неї має велике значення. У вирішенні цього завдання допоможе низка зошитів «Стежка у світ», які повністю складаються з ігрових завдань.

Для визначення рівня розвитку малюка можна скористатися посібником «Тести для дошкільнят 4 років». Завдяки їм ви зможете зрозуміти, на що саме слід звернути увагу в роботі з дитиною. Також у нас є безліч універсальних зошитів, які містять завдання з усіх напрямків навчання. Серед них: «Навколишній світ», «Розвивальні ігри та вправи для дітей», «Навчалочка», «Дошколярик» та інші. Для того, щоб малюк виріс розумним та кмітливим, вам необхідно йому допомогти пізнавати світ. Весь перелік розвиваючих посібників, а також прописи для 3-4 років купити можна в Магазині «Буклетка» за доступними цінами. З нами навчання вашого малюка стане цікавим та корисним.

Відгуки про товар
  1. Взагалі рідко користуюся послугами інтернет магазинів. Якось не довіряю. Але в цьому магазині постійно замовляю різноманітну учбову літературу для своїх дітей. Ще жодного разу не підводили.
    16 квіт. 2018, Світлана

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України