• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Підручники Математика 2 клас

Позиції 1 з 12 з 16

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 16

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

В цьому розділі нашого інтернет-магазину Буклетка ви зможете обрати собі підручник математика 2 клас нуш. Всі представлені варіанти відповідають діючій програмі і затверджені Міністерством освіти і науки України. Над ними попрацювали провідні методисти, які продовжують впроваджувати прогресивні освітні концепції згідно із Новою українською школою та удосконалюють процес вивчення математики.

Шкільні підручники з математики 2 клас купити не є проблемою, якщо ви знаходитеся на нашому сайті. Головне  - це визначитися з автором посібника. Велика кількість видань демонструє різні підходи до викладання математики в 2 класі. Наприклад, Г.Лишенко в своєму підручнику для 2 класу використовує різнорівневі завдання, вправи з логічним навантаженням. Численні рубрики визначають опрацювання матеріалу самостійно, в парі чи колективно.

Н. Будна в своєму математичному посібнику для 2 класу продовжує традиції компактної подачі теорії та розгалуженої системи завдань, використання одночасно двох підходів до навчання: традиційного та розвиваючого.

В. Бевз подає на опрацювання другокласникам цілісні системи завдань, зміст яких ґрунтується на досвіді учнів та відповідають їхнім життєвим потребам. Теоретичний матеріал опрацьовується і узагальнюється великою кількістю репродуктивних і творчих вправ.

Підручник з математики 2 клас нова програма авторів О.Гісь, І.Філяк демонструє  сучасний дизайн та максимальну візуалізацію матеріалу. З перших сторінок навчальна книга захоплює і вабить. Значна кількість завдань присвячена розвитку логіки, уваги, пам’яті, кмітливості. Для полегшення сприйняття автори вводять малюнки, піктограми безпосередньо в текст.

В підручнику Н. Листопад школярі логічно й послідовно опановують геометричну лінію програми. Методист запропонувала цікаву систему завдань на розвиток просторової уяви учнів.

Л. Оляницька уклала підручник з математики за освітньою програмою, укладеною під керівництвом Р. Шияна,з орієнтацією на практичне застосування математики в житті дитини та на інтеграцію з іншими навчальним предметами. Вже з першого класу уроки математики інтегруються з уроками української мови, а в 2 класі така взаємодія посилюється.

А. Заїка мотивує дітей до навчання математики своїми персонажами Питайликом, який пропонує їм цікаві завдання, Бджілкою-трудівницею, що розв’язує з тренувальні вправи, та Мудриком, з яким вони роблять правильні висновки щодо вивченої теми.

М.Козак та О.Корчевська в своєму посібнику з математики менше використовують ілюстрації, вони не такі яскраві, а подача теорії відбувається в схематичному вигляді. Пояснення та правила подаються коротко і стисло. Більше уваги приділяється завданням різних рівнів складності.

С.Скворцова презентує авторську методику, покликану навчити школярів навичкам лічби та арифметичних обчислень, розв’язувати задачі геометричного та логічного змісту. До підручника розроблено інернет-додатки для онлайн-тестувань та методичної підтримки вчителів.

Таким чином, математика 2 клас підручник купити пропонуємо на нашому сайті bookletka.com, адже наші лояльні ціни вас приємно здивують, а швидка доставка в Запоріжжя, Одесу, Харків та інші міста України зекономлять час.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України