• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Для класного керівника

Позиції 1 з 12 з 33

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 33

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Робота класного керівника складна та багатогранна: виховні години, бесіди, організація свят та постановка номерів, психологічна підтримка учнів, батьків та ще багато іншого. На підготовку всього цього потрібно дуже багато часу та зусиль, адже кожен момент має бути продуманим та ретельно зваженим. На допомогу прийде правильно підібрана навчальна література для класних керівників, яка стане у нагоді та вирішить багато проблем одночасно.

 

Виховний план класного керівника 2018 – основний документ, на основі якого побудовано всю його роботу. Кожного тижня вчитель має провести тематичну виховну годину у своєму класі, яка повинна бути продуманою та розкривати декілька цілей одночасно. Адже між виховною та навчальною роботою існує нерозривний зв'язок. Тож, наприклад, година спілкування Україна повинна виховувати в дітях патріотизм та повагу до своєї держави, її символів та традицій. А розробка години спілкування 5 клас має бути націлена на згуртування дитячого колективу та адаптацію дітей до навчання у середній ланці, адже саме 5 клас – найскладніший період для школярів. Діти важко переживають цей рік, тому виховна робота класного керівника та його психологічна підтримка мають бути на найвищому рівні.

Тож такі виховні години клас повинен не просто «відсиджувати», а приймати в них активну участь. Книги з даного розділу стануть у нагоді вчителям всіх класів, а новітні електронні конструктору допоможуть створити власну індивідуальну та креативну розробку, яка буде повністю відповідати вимогам конкретного класу та вчителя.

 

Якісна книга виховна година – запорука успіху роботи педагога з колективом дітей. В ній можна ще додатково знайти матеріали для бесід з вихованцями та батьками, а також багато корисної та цікавої інформації.

 

Наша країна Україна переживає складні часи та саме школа має реальну можливість вплинути на свідомість маленьких громадян, закласти в їхні серця добро та повагу до своїх рідних та близьких, навчитися бути гідними мешканцями своєї держави.

 

Щоб не забути жодних відомостей про своїх підопічних, треба щоденник класного керівника купити. В нього зручно заносити інформацію про учнів класу, їх батьків, видані підручники, а також за допомогою зручних таблиць в ньому буде легко складати виховний план та заносити протоколи батьківських зборів. Такий щоденник стане незамінним помічником вчителя, адже відпаде необхідність великої кількості паперів, а все необхідне тепер можна розмістити в одному місці. Виховна робота класного керівника – процес складний та багатогранний, та аби він не став буденним та нецікавим, треба регулярно переглядати полички книжкового магазину. Там завжди знайдеться щось цікаве та корисне!

 

 

Купити виховний план класного керівника можна на сайті bookletka.com. Відправлення здійснюється у міста Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Львів і по всій території України.

Відгуки про товар
  1. Посібник дійсно містить цікаві сценарії свят. Шукала на різних сайтах, та знайшла саме на цьому, дуже зраділа та мені повідомили що книжечки не має в наявності, а буде тільки через неділю( та мені не терміново було-чекала
    23 черв. 2015, Алла Миколаївна

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України