• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Зарубіжна література 5 клас Зошити НУШ

9 шт.

на сторінці

9 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Зарубіжна література 5 клас Зошити НУШ

 

Вивчення зарубіжної літератури п’ятикласниками в Новій українській школі є необхідним, оскільки залучає школярів до читання творів світової класики й розвитку навичок аналізу художніх текстів.


Різноманітність жанрів і стилів, творів, що вивчаються, вражає. Не завжди пояснення в підручнику допомагає чітко зрозуміти складні поняття теорії літератури, проаналізувати вчинки героїв, з’ясувати послідовність подій тощо. Додатково опрацювати складний матеріал допоможе робочий зошит з зарубіжної літератури 5 клас НУШ на друкованій основі. Посібник містить завдання відповідно до текстів, які вивчаються. Цікаві рубрики та творчі завдання сприятимуть зацікавленістю творами і навчальним процесом загалом. Використання робочих зошитів на уроках значно економить час вчителя на підготовку до заняття.
Робочі зошити із зарубіжної літератури укладаються відповідно до матеріалу в підручнику та друкуються такими видавництвами:


⁕ Академія;
⁕ Генеза;
⁕ Літера;
⁕ Освіта;
⁕ ПіП тощо.


Перевірити рівень отриманих знань можна, якщо купити зошит для тематичного оцінювання. Запитання й вправи допоможуть здійснити різнорівневий контроль текстуального знання творів. Зокрема, посібник Є. Волощук і є яскравим прикладом такого зошита.


З введенням нової програми на перший план виходить діагностика знань, яка дуже допоможе вчителю із визначенням темпу і обсягів вивчення конкретної теми. Зошит для діагностування результатів навчання 5 клас НУШ автора О. Ніколенко (вид. «Грамота») укладений за модельною програмою та сприяє розвитку ключових компетентностей та творчих здібностей.


Для самостійних і контрольних робіт радимо використовувати тест-контроль та контроль результатів навчання. Запитання тут подані у тестовій формі та нагадують формат ЗНО. Питання відкритої та закритої форми найбільш ефективно покажуть реальний рівень знань учнів.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України