• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Українська література

Позиції 1 з 12 з 34

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 34

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Усім учителям не залежно від стажу чи категорії доводиться час від часу стикатися с рутинною роботою підбору необхідного матеріалу і пошуку цікавих завдань, плануючи уроки української літератури.

 

На щастя, вже давно існує зручне вирішення цієї проблеми. Все що потрібно зробити, це завітати на сайт вчителя української літератури, де можна купити не тільки розробки уроків з української літератури, календарне планування з української літератури, а й літературні диктанти, посібники з виразного читання, збірники текстів, творів видатних поетів і письменників та багато іншого.

 

Справжнім помічником педагога може стати українська література довідник для вчителів, представлений в декількох варіантах. Він допоможе філологу поліпшити свої професійні знання в такій науці як методика, ознайомитися з новітніми прийомами викладання, отримати практичні рекомендації щодо технологій навчання, правильної організації роботи учнів та багато іншого. Також в пригоді сучасному вчителю стане методичний комп’ютерний посібник «Електронний конструктор уроку», в якому містяться конспекти уроків, а також медіа-презентації. Зручно те, що будь-який фрагмент уроку можливо редагувати, користуючись інструкцією для створення власних уроків.

 

Матеріал краще запам’ятається учням на уроці літератури, якщо використовувати наочність, а саме ілюстрації до творів та портрети письменників, які теж можна купити в нашому інтернет-магазині bookletka.com. Доставка здійснюється в міста Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Львів та в інші куточки України.

 

Серед широкого асортименту можна купити план конспект уроку української літератури, в тому числі для класів з поглибленим вивченням предмету, а також російською мовою навчання. Не дарма вже багато років педагоги України користуються якісними матеріалами таких відомих видавництв як «Ранок», «Основа», «Богдан», «Грамота» - і це цілком зрозуміло, адже над створенням їх методичної літератури працюють професійні, кваліфіковані автори, які опираються на свій багаторічний досвід і новітні досягнення в сфері освіти, дотримуючись вимог чинної програми Мінстерства освіти та науки України.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України