• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Зошити 8 клас

Позиції 1 з 12 з 171

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 171

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

З кожним роком свідомість учнів у навчанні підвищується, а важливість ґрунтовної підготовки все більше висувається на перший план. Зошити 8 клас купити необхідно тим школярам, які бажають поглибити свої знання з різних предметів і регулярно здійснювати самоконтроль.

Щоб визначитися, які саме робочі зошити 8 клас допоможуть опанувати предметами, потрібно чітко усвідомлювати мету їхнього використання. Існують такі види зошитів:

тренувальні,

для тестових перевірок,

з контрольними і самостійними роботами,

лабораторними та практичними завданнями.

Купити  зошити для 8 класу на нашому сайті bookletka.com Ви зможете за такими циклами:

 • • Гуманітарний: мови, літератури, історія;
 • • Природничий: географія, біологія, фізика, хімія, основи здоров`я;
 • • Фізико-математичний: алгебра, геометрія, інформатика.

Контроль навчальних досягнень з географії видавництва «Ранок» для восьмикласників окрім узагальнюючого та підсумкового контролю містить контурні карти. Обираючи це видання, ви зможете отримати доступ для онлайн-підготовки до узагальнюючих уроків. Вчителі, що працюють за цими зошитами, отримують приємний бонус у вигляді електронної версії методичного посібника з курсу.

Друкований зошит 8 клас часто є складовою навчально-методичного комплекту. Використовуючи його в комплексі з підручником, можливо досягти максимальної ефективності освоєння тієї чи іншої теми.

З метою формування математичної компетенції радимо придбати посібник «Алгебра: перевіряємо набуті компетентності». Крім тестів, самостійних і контрольних робіт тут містяться відкриті задачі та проблемні практичні завдання.

Звертаємо вашу увагу на зошит для поточного та тематичного оцінювання із зарубіжної літератури видавництва «Освіта». Посібник є доступним і логічно складеним, має чіткі інструкції і рекомендації щодо виконання. Різнорівневі і різнотипові завдання подані в чотирьох варіантах відповідно тематиці навчальної програми.

Робочий зошит 8 клас по граматиці англійської мови створений на допомогу учням в засвоєнні граматичного матеріалу. Теми подаються послідовно до авторського викладу та представлені тренувальними завданнями.

Друкований посібник «Всесвітня історія» автора Ладиченко відповідає чинній програмі і містить форми роботи, які вчитель може використовувати на всіх етапах уроку. Для учнів він  корисний можливістю узагальнення й систематизації навчального матеріалу.

Щоб купить робочий зошит 8 клас, не потрібно витрачати багато часу. Достатньо лише оформити замовлення в інтернет-магазині Буклетка і дочекатися дзвінка менеджера. Ми надаємо своїм клієнтам гнучку систему знижок і доставляємо навчальну літературу в будь-який куточок України.

Відгуки про товар
 1. нажаль не існують відповіді взагалі ні до яких зошитів.
  27 бер. 2019, Анна
 2. Ми батьки не можемо перевірити правильність виконання завдань у зошиті для конт. робіт з укр. мови. Чи є відповіді до цього зошита?
  26 лют. 2019, alisa
 3. Дуже задоволена роботою цього магазину. Замовила на сайті зошити для восьмого класу. Отримала знижку викладача, замовлення надійшло через два дні.
  10 лип. 2015, Поліна
 4. Отменный сервис и обслуживание! Хорошие цены. Заказывал трижды книги всегда все доставляют вовремя и если что-то неполучается перезванивают и предупреждают!
  20 черв. 2015, Павел Федоренко

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України