• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Історія України. Правознавство

Позиції 1 з 12 з 45

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 45

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Історія України – дисципліна, яка знайомить учнів з історією держави. Україна пройшла довгий тернистий шлях у напрямку державності. За цей час відбулося багато вагомих подій, які допомогли теперішньому поколінню жити в незалежній європейській державі. Сучасна історична наука висвітлює різні погляди на історичні події. Багато світових політичних діячів намагалися переписати історію під себе, щоб висвітлити події у вигідному для себе світлі. Вчителеві історії доводиться використовувати у своїй роботі багато джерел. Це допомагає максимально об`єктивно розглянути тему.

 

Існує спеціальний сайт вчителя історії та права, що містить цінну та важливу інформацію. Історія однієї держави нерозривно пов`язана зі світовими історичними подіями. Тому предмет розглядається у контексті всесвітньої історії, культури і мистецтва. Інтеграція допомагає зрозуміти витоки, причини та наслідки історичних подій.

 

Сучасному вчителеві історії знадобляться:

• Календарне планування історія України допомагає розподілити навчальний час на вивчення кожної теми. Посібник дозволяє не лише ефективно використовувати час, а й виділяти головне у кожному розділі. Він знайомить педагога з завданнями, які потрібно досягнути під час заняття. Планування необхідне вчителю-початківцю і педагогу з багаторічним досвідом роботи, адже міністерство освіти та науки України постійно працює над покращенням освітнього процесу і регулярно вносить корективи у навчальні програми;

• Конспекти уроків історія України – не замінні помічники вчителя. Вони дозволяють педагогу економити власні сили і вільний час на підготовку до занять. Кваліфікований спеціаліст, що добре орієнтується у своїй галузі, може використовувати посібник як орієнтир у своїй роботі;

• Історія України розробки уроків – своєрідне джерело натхнення для педагога. Видання допомагає використовувати досягнення та досвід найкращих вчителів історії у повсякденній діяльності;

• Історія України посібники містять всю необхідну інформацію для того, щоб розширити та збагатити знання учнів про історію свого народу.

 

Купити усі уроки історія України та конспекти правознавство, які створять цілісну картину подій, що відбувалися на території української держави багато століть тому і відбуваються зараз. Все це дозволить виховати у підростаючому поколінні справжніх патріотів своєї Батьківщини. Визначні постаті творять історію і домагаються потрібних змін. Історія – наука про факти, яким суспільство може давати оцінку. Кожна подія, що відбувається в країні, може вплинути на життя всього суспільства або залишитися непоміченою. Завдяки часу можна розставити пріоритети і простежити, як змінювалось життя людей.

Посібники для вчителів  з Історії України та Правознавство можна купити на сайті bookletka.com, доставка здійснюється в міста Харків, Одеса, Дніпро, Київ, Львів та в усі куточки України.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України