• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Підручники Українська мова 5 клас

1 шт.

на сторінці

1 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Перехід учня до п`ятого класу середньої школи є надзвичайно важливим етапом у житті дитини. Змінюється усталений розклад життя, вчителі, з’являється велика кількість нових шкільних предметів. Дисципліна «Українська мова» хоч і знайома п’ятикласнику з попередніх років, проте навчальний матеріал в ній поглиблюється, на уроці переважає самостійна робота. Подолати ці труднощі допоможе підручник українська мова 5 клас, в якому якісно систематизована навчальна інформація, виділені правила та подана велика кількість вправ на закріплення вивченого на практиці.

 В 2018 році Міністерством було внесено зміни до чинних програм з різних предметів, серед яких і українська мова.  Вони стосуються переважно впровадження принципу дитиноцентризму – орієнтації на учня та його потреби, а не на шкільний предмет.

В нашому інтернет-магазині Буклетка представлені всі необхідні чинні підручники, які затверджені Міністерством освіти і науки України і мають відповідний гриф. Серед них представлена продукція видавництв «Освіта» та «Генеза». Авторські колективи укладачів – вчителі-методисти з багаторічним стажем роботи, які прагнуть створити підручник з української мова 5 клас нова програма, що  відповідають потребам сучасних школярів і їх віковим особливостям.

Створюючи підручники за новою програмою, не завжди враховується можливість забезпечити навчальною літературою віддалені від центру міста, а отже часто батькам доводиться самостійно купити підручник української мови 5 клас. В нашому інтернет-магазині Буклетка ви зможете зробити це легко і швидко.

Найбільшим попитом користуються підручники О.Заболотний, В. Заболотний, які створили два окремих видання – для шкіл з українською та російською мовами навчання. Їх об’єднує те, що учні вивчають навчальні теми за допомогою дослідницького методу. Вони досліджують певне мовне явище і самостійно роблять висновки та невеликі відкриття. Такі вправи сприяють розвитку критичного мислення та самостійності суджень. Навчальний матеріал подано у вигляді схем і таблиць, завданнями до яких часто є складання монологічного висловлювання, що  розвиває мовленнєві навички учнів. В кінці кожного підручника 5 класу з української мови авторами вміщені словнички на допомогу школярам. Для україномовних класів – орфоепічний словник, словник синонімів та наголосів. Для російськомовних – російсько-український, словники наголосів та орфоепічний. Крім того, в додатках знайдете скорочені відповіді до вправ.

О. Глазова видала свій варіант підручника з української мови для 5 класу, в якому відзначаємо чітко структурований за тематичним принципом навчальний матеріал, а також диференціацію завдань – від простих до складних, наявність вправ підвищеної складності  для обдарованих учнів. Кожний розділ має чітко окреслену мету і завдання, які мають досягти і виконати школярі. Тексти для вправ мають виховну спрямованість. В посібнику наявні QR-коди, за допомогою яких діти зможуть онлайн пройти вікторину чи тестування та перевірити свої знання з певної теми. Додатками служать вміщені автором словники: тлумачний, правильної вимови слів, назв почуттів та словничок юного мовознавця.

Отже, купити підручники української мови 5 клас нова програма ви зможете на нашому сайті bookletka.com з доставкою у Києві, Дніпрі, Львові, Івано-Франківську, Одесі та інших містах України. Будь-яка із запропонованих книг стане для вашої дитини надійним провідником у світі знань.

Відгуки про товар
  1. Чудовий підручник з української мови для 5 класу. Найкращий книжковий магазин з низькими цінами. Дякую за швидку доставку і якісне обслуговування.
    4 вер. 2023, Таня

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України