• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Підручники Українська мова 1 клас

Позиції 1 з 12 з 42

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 42

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Вивченню української мови відведено особливу роль, оскільки саме вона є провідною  в становленні і розвитку особистості молодшого школяра. Основу подальшого навчання, виховання і розвитку становлять саме особистісні якості учнів, пов’язані з мовою та мовленням.

Серед засобів навчання в початковій школі важливе місце займає підручник українська мова 1 клас. У першому класі навчання мови зосереджене на двох завданнях – навчити дитину читати та писати, які реалізуються завдяки трьом етапам: добукварному, букварному та післябукварному.

Найпершою і найголовнішою книжкою першокласників є буквар 1 клас 1, 2 частина. Він має бути цікавим та інформативним для учнів, для вчителів слугувати гарною базою навчально-виховного процесу, для батьків – бути порадником при виконанні домашніх завдань.

Велика кількість авторських колективів прагнуть створити свій варіант букваря, який, відповідно до Типової освітньої програми для закладів загальної середньої освіти, забезпечить реалізацію чотирьох змістових ліній і буде відповідати сучасним потребам школярів.

Купуючи Вашуленко Буквар 1 клас, ви можете бути впевнені в дотриманні всіх необхідних вимог, які висуває програма. Книга складається з двох частин, відповідно до навчальних семестрів, що дає можливість забезпечити усі періоди навчання грамоти. З метою реалізації змістової лінії «Взаємодіємо усно» тут запропоновано QR-код з посиланням на аудіофайли, які містять тексти для слухання, щоб навчити учнів сприймати  і розуміти усне мовлення.

Пономарьова буквар 1 клас нуш купити радимо тим, чия дитина часто стомлюється від виконання одноманітних завдань на повторення. В цьому підручнику чергуються різні види робіт – від звуко-буквеного аналізу слів до усних розповідей за малюнками, виконання завдань на кмітливість, роботи олівцем тощо.

Основними методами роботи в навчальному посібнику Мар`яни Захарійчук є ігровий, метод цілих слів та метод проектів. А рубрика навчальних досягнень «Я умію, можу»  пропонує завдання для підсумкового контролю, що допоможе вчителю встановити реальну картину набуття дитиною ключових компетентностей.

Кожна тема у  «Букварі» Кравцова розрахована на один розворот. Ілюстрації в ньому допомагають створити ігрові ситуації, що сприяють збагаченню словникового запасу, запропоновано чимало мовно-логічних завдань.

Галина Іваниця використовує метод цілих слів у поєднанні зі звуковим та ігровим методами, за допомогою чого діти зможуть спостерігати за мовними явищами та удосконалювати власне мовлення.

Автори Воскресенська, Цепова подали в своїй версії букваря оригінальну послідовність вивчення букв, виходячи з частоти вживання мовних звуків.

Большакова і Прістінська вирішили реалізувати лінію «Взаємодіємо усно» через роботу в парах. Завдання диференційовані, окремо для тих, хто вміє читати і тих, хто тільки вчиться. Для останніх подано ілюстрації з метою колективного обговорення, спираючись на життєвий досвід дітей.

Для шкіл з російською мовою навчання  Коваленко та Тельпуховська розробили підручник «Українська мова», в якому вони дібрали багатий дидактичний матеріал, який зробить уроки цікавими та змістовними, а також полегшать засвоєння дітьми нерідної мови.

Важливим етапом вдосконалення набутих умінь і навичок читання і письма є післябукварний період. Саме він представлений у виданні Іщенко Післябукварик, в якому подано цікаві сучасні тексти різних жанрів, різні види візуальної інформації, завдання на розвиток мислення і мовлення та на формування правописних навичок.

Отже, купити підручники української мови 1 клас ви зможете на нашому сайті bookletka.com з доставкою у Львів, Запоріжжя, Вінницю засобами поштового зв’язку.

Відгуки про товар
  1. Заказывали 2 часть букваря здесь, так как в нашем городе нигде не могли найти. Доставка быстрая. Смутило, что нельзя наложенным одну книгу. Но все прошло успешно. Будем заказывать ещё
    15 бер. 2020, Сергей
  2. С интернет-магазином буклетка знакома уже более двух лет и в целом довольна...
    Очень удобный сайт, все легко и просто найти. Очень большой ассортимент книг. Также помимо книг можно приобрести детские игрушки.
    22 січ. 2016, Рита

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України