• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Вашуленко 1 клас Підручники

Позиції 1 з 12 з 29

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 29

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

В першому класі особливо важливо сформувати у дитини правильне ставлення до навчання. Завданням сучасних підручників має бути не лише озброєння учнів навичками читання чи письма, а й сприяти зацікавленню навчанням школярів різними прийомами протягом усього року. З цією задачею на відмінно справляється Вашуленко Буквар 1 клас НУШ. Значну частину в ньому займають яскраві та цікаві ілюстрації, розглядаючи які, дитина навчається висловлюватися, спілкуватися та складати розповіді за малюнками. Ось так невимушено відбувається розвиток усного мовлення та критичного мислення.

Книга Вашуленко 1 клас (вид. «Освіта») складається з двох частин і призначена навчити дітей грамоті. Основою першої частини букваря є процес ознайомлення дітей з буквами та звуками в ігровій формі. Послідовність букв для вивчення незвичайна і диктується частотою їх вживання в усному мовленні. Навчити школярів правильно вимовляти звуки покликаний аудіо- та відеосупровід, який доступний завдяки QR-кодам, розміщеним у підручнику.

Різноманітні завдання у вигляді ребусів, загадок, головоломок у посібнику з української мови спрямовані на розвиток мовлення, розширення словникового запасу, виробленню навичок звукового аналізу. Читання на швидкість, читання слів у схемах, вибіркове читання  слів та речень – все це розвиває уміння першокласників читати.

З другою частиною букваря діти знайомляться після зимових канікул. Вона містить достатньо змістовні тексти і творчі завдання. Школярі вже активно працюють в парі або групі та розігрують сценки за віршами або казками. Як наслідок, розвиваються їх увага, пам'ять і творчі здібності.

Для учнів шкіл з російською мовою навчання автор видав «Русский язик. Букварь»

Підручник з української мови Вашуленко 1 клас є основою навчально-методичного комплексу, до якого ще входить зошит для письма і розвитку мовлення та прописи. Він розробив комплект робочих зошитів, який складається з чотирьох частин і органічно поєднує завдання з письма, розвитку зв’язного мовлення та розвивальні завдання. А Заїка надрукував прописи у двох частинах для україномовних та російськомовних шкіл, а також для лівшів.

Видавництва «Основа» та «Богдан»  видали методичні посібники,  які містять календарно-тематичні плани та розробки уроків з навчання грамоти відповідно до змісту букваря Вашуленка.

Радимо купити українська мова 1 клас Вашуленко в нашому інтернет-мегазині Буклетка, бо це цікаве та прогресивне видання, яке не лише полегшить і урізноманітнить навчання школярам, а й пришвидшить підготовку вчителів до своїх уроків.

Відгуки про товар
  1. С интернет-магазином буклетка знакома уже более двух лет и в целом довольна...
    Очень удобный сайт, все легко и просто найти. Очень большой ассортимент книг. Также помимо книг можно приобрести детские игрушки.
    22 січ. 2016, Рита

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України