• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Англійська мова 11 клас

Позиції 1 з 12 з 39

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 39

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Велика кількість підручників та навчальної літератури з англійської мови, спрямована на отримання знань, учнями 11 класу середньої загальноосвітньої школи. Навчальні посібники допоможуть учням середньої школи, та коледжів усіх рівнів акредитації, вдало закінчити здобуття середньої освіти, а також підготуватися до вступу в ВНЗ. Робочий зошит, заліковий зошит, та підручник англійської мови 11 клас, спрямований на підвищення рівню знань учнів, та здобуття ними загальної середньої освіти.

 

Представлені навчальні посібники цілковито забезпечать потребу в навчанні, та задовольнять вимоги викладачів середніх навчальних закладів, всіх рівнів акредитації. Дані підручники, відповідають вимогам усіх обраних шкільних програм, та обраних навчальним закладом рівнів вивчення іноземної, в даному випадку, англійської мови.

 

Важлива особливість підручників даної тематики в тому, що методична спрямованість вивчення іноземної мови, повинна відповідати раніше обраним програмам навчання з даного предмету. В 11 класі, учень повинен не тільки завершити курс навчання в середній школі, але й підготувати знання до вступу в обраний ВНЗ. Також навчальна література допомагає учням підготуватися до здачі ВНО та ДПА з іноземної мови.

 

Предмет англійська мова, який вивчається учнями середніх шкіл, повинен відповідати вимогам Міністерства освіти України. Запропоновані підручники, та навчальні посібники, треба обирати в залежності від програми, знання за якою отримувались учнями в попередніх класах. Наприклад, англійська мова 11 клас калініна, повинна відповідати програмі, за якою учні навчались на протязі минулих років.

 

Запропонована англійська мова 11 клас підручник, має велику кількість авторів, та навчальних видавництв, але кожен з обраних матеріалів повністю відповідає вимозі Міністерства освіти, що до базового рівня знань учнів одинадцятих класів загальноосвітніх шкіл. Обов'язково містить в собі структурований освітній матеріал, та відповідну навчально методичну спрямованість.

Представлені підручники та навчально методичні посібники для учнів 11 класу, видавництва Oxford, Macmillan, Longman, видавництв Навчальна література, Лібра Терра, Астон. Автори О.Д. Карп'юк, Л.В. Калініна, І.В. Самойлюкевич, В. М Плахотник найчастіший підручник англійської мови 11 клас, який обирається для отримання знань учнями. Кожен з підручників, повинен надати учням 11 класу необхідні у вивченні англійської мови знання.

Відгуки про товар
  1. Замовив зошит з анлійськоЇ мови ,швидко відправили .Дякую
    5 бер. 2020, Владислав

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України