• +38 (068) 324-67-07
 • +38 (099) 324-67-07

Klett-Методика

Позиції 1 з 12 з 93

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 93

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники
У зв’язку з європейською інтеграцією нашої країни, все більшої популярності набуває вивчення німецької мови в школах та на різноманітних курсах. Молодь прагне осягнути саме її, бо вона відкриває широкі можливості та перспективи для майбутнього. Високий рівень освіти та можливість гарного працевлаштування приваблюють тих, хто прагне успіху. В рамках німецькомовної освіти дедалі більшого поширення набувають посібники видавництва klett , яке вже давно здобуло популярність на книжковому ринку. Їх видання розраховані як на використання в навчальних закладах з поглибленою формою вивчення мови, так і на різноманітних філологічних курсах та додаткових заняттях. Основна їх орієнтація - підготовка студентів до складання мовних іспитів. Група Тeam deutsch Так серія посібників Тeam deutsch, які розділені на три відповідних рівні: team deutsch 1, team deutsch 2 та team deutsch 3 орієнтовані на учнів початкового рівня знань, мають на меті досягнення Deutsch/KID (A1 und A2) та отримання сертифікату Zertifikat Deutsch für Jugendliche (B1). Кожна книга містить у собі по дванадцять занять, доповнених цікавими ігровими сюжетами, тестовими завданнями. Наявні поради для самостійної роботи над матеріалом, а також широко використовуються автентичні тексти та вправи, взяті з періодичних німецькомовних видань. Весь комплекс орієнтований на молодіжне мовлення, використано багато ілюстрацій, малюнків, пісень та проектів. Популярний das deutschmobil Вже дедалі більше шкіл обирають для роботи серію das deutschmobil, адже в даний час це одні з кращих посібників для вивчення німецької мови з самого початку. Початковий das neue deutschmobil 1 придатний для використання вже в першому та другому класах школи і розрахований на 130 навчальних годин. Далі по підвищенню складності, відповідно для учнів середньої ланки необхідними стають das neue deutschmobil 2 та das neue deutschmobil 3. Зручним є й те, що ці видання містять підручники, робочі зошити, тестові зошити, диски та методичну літературу для вчителя. Підручники Басай Для загальноосвітніх шкіл, де німецька мова може бути як першою, так і другою іноземною, зручними будуть підручники Басай німецька мова 6 клас, які орієнтовані на потреби українських школярів та містять: • велику кількість вправ; • гарно пояснений лексичний та граматичний матеріал; • доповнені різноманітними цікавими текстами для додаткового опрацювання. У пригоді справжньому поліглотові стане німецька мова самовчитель, який допоможе краще зорієнтуватися на місцевості у незнайомому місті та легко порозумітися з носіями мови.
Відгуки про товар
 1. хоороший курс.
  30 січ. 2019, Анна
 2. От магазина остались самые наилучшие впечатления! Большой выбор, нормальные цены, вежливый персонал. Мой заказ оперативно обработали и уже на следующий день я получила свою посылку!
  25 квіт. 2018, Евдокия
 3. На этом сайте уже заказываем второй уровень. Ребенок занимается по нему с репетитором. Очень хороший учебник. Эффективный, интересный. Рекомендую!
  9 квіт. 2018, Екатерина
 4. Закупали курс на класс,преподаю немецкий уже более 7 лет, о учебнике могу сказать одно-представитель самых удобных и правильно построенных курсов немецкого. Грамматических ошибок не нашел, что часто можно встретить в учебниках,например, украинских издательств. Заказ оформили быстро, получили хорошую скидку и бесплатную доставку,что не может не радовать:)
  28 лют. 2018, Игорь
 5. Дуже гарний курс.Користуюся ним вже кілька років. Замовляємо на класи . А на цьому сайті
  нам дали знижку та книгу для вчителя у подарунок.А доставка нам вийшла безкоштовна.Все сподобалося.Дякую.
  4 черв. 2015, Галина

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України