• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Підручники 3 клас НУШ

Позиції 1 з 12 з 96

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 96

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Підручники для 3 класу НУШ купити з доставкою в Київ, Бровари, Львів, Дніпро, Тернопіль

 

Інтернет-магазин спеціалізованої літератури пропонує підручники для 3 класу НУШ купити для навчання у загальноосвітніх шкільних закладах з доставкою у Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів та інші міста України. В цьому розділі - нова навчальна література для учнів 3 класу, яка отримала схвалення від Міністерства освіти і науки України; підручники 3 клас НУШ за програмою Савченко або Шияна оновлена програма мають грифи та відповідають усім чинним вимогам.

 

На сайті містяться посібники з усіх основних предметів, серед них: українська мова 3 клас підручник НУШ та підручник літературне читання 3 клас, викладені та створені різними авторськими колективами. Наприклад, читання 3 клас підручник за програмою НУШ призначений для учнів україномовних шкіл.

 

При складанні навчального плану, вчителя дотримуються навчально-методичних програм і рекомендують літературу, затверджену на державному рівні, але їх вибір не завжди однаковий. Тому, в асортименті є і математика 3 клас підручник, щоб ви обов'язково знайшли в розділі, що шукаєте. В них містяться домашні завдання для самостійного виконання та вправи для роботи під час уроку.

 

Усі підручник 3 клас НУШ, рекомендовані МОН України та користуються попитом, складені і перевірені провідними авторами. Важливим для дитини є різнобічний розвиток через долучення до творчого процесу: мистецтво 3 клас підручник НУШ стане для дитини провідником у світі прекрасного, музичне мистецтво 3 клас підручник допоможе розвинути музичні таланти, а трудове навчання 3 клас підручник залучить дитину до процесу праці.

 

З швидким розвитком технологій з'явилась необхідність опановувати роботу на комп'ютері з раннього віку, тому інформатика 3 клас підручник відповідає усім потребам сучасного навчального процесу і обовязково стане в нагоді.

 

Розширити уяву дитини про зовнішній світ допоможе я досліджую світ 3 клас підручник НУШ, який навчить її любити природу, та ЯДС 3 клас підручник, що надасть перші знання про суспільство та суспільну свідомість. Яскраві ілюстрації в них поєднуються з цікавим викладом інформації, адаптованим відповідно до особливостей сприйняття та пізнавальних потреб дитини.

 

Підручники для 3 класу НУШ купити Ви можете недорого з доставкою в Бровари, Тернопіль, Кривий Ріг.

Відгуки про товар
  1. круто
    22 січ. 2019, Егор

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України