• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Математика Зошити 2 клас

Позиції 1 з 12 з 144

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 144

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Математика Зошити 2 клас (НУШ)

В другому класі школярі поглиблюють свої знання математики: обчислюють вирази, складають і розв’язують задачі, будують геометричні фігури. Розібратися із цими складними поняттями їм допоможуть робочі зошити, які в комплексі із підручником сприяють засвоєнню складного та об’ємного матеріалу. Тому пропонуємо вам зошит з математики 2 клас купити в інтернет-магазині Буклетка.

На сьогодні існує велика кількість зошитів різних авторів. На нашому сайті зможете придбати посібники  таких найпопулярніших видавництв:

⇒ Ранок ⇒ Літера ⇒ Генеза ⇒ Освіта ⇒ Богдан ⇒ Грамота ⇒ ПіП

Зацікавити школярів математикою можна за рахунок різних видів робіт. В кожного автора існує свій підхід до висвітлення тем, затверджених навчальною програмою. Математика 2 клас зошит скворцова купити радять провідні методисти країни, оскільки особлива методика спрямована на формування практичних умінь і навичок, а за рахунок безперервного повторення відбувається закріплення вивченого матеріалу. Інтернет-підтримка на сайті видавництва розроблена на допомогу вчителю, вона містить роздавальні матеріали, презентації до уроків.

Математика 2 клас зошит нуш Г. Лишенко є невідємною складовою НМК автора. Завдання посібника розширюють зміст усіх навчальних тем, спонукають до активної роботи і мотивують на досягнення високих результатів.

А. Заїка видала посібник-зошит у двох частинах, укладений відповідно до програми Шияна, що містить розгалужену систему вправ для формування математичних компетентностей.

Л. Оляницька подає задачі, використовуючи принцип практичного застосування арифметики в повсякденному житті. Математика в автора часто інтегрується з іншими предметами.

Зошити з математики 2 клас авторів Будна, Бевз, Листопад об’єднує використання графічних задач і великої кількості творчих завдань. Для розвитку обчислювальних умінь представлено наочний лічильний матеріал. Різнорівнева система прикладів допомагає залучити до роботи на уроці учнів різної підготовленості.

Обравши готовий друкований математичний зошит ви отримуєте такі переваги:

♦ економія навчального часу;

♦ комплексне ефективне засвоєння матеріалу;

♦ розвиток самоконтролю і самоосвіти;

♦ ілюстративність;

♦ тісний зв'язок з підручником;

♦ зручний контроль знань і вмінь учнів.

Отож, запрошуємо обрати необхідний посібник на сайті bookletka.com. Ми пропонуємо гнучку систему знижок, особливо на оптові закупівлі, та зручну доставку в Дніпро, Київ, Одесу, Харків, Львів, Луцьк, Миколаїв, Черкаси, Луганськ і інші регіони країни.

Відгуки про товар
  1. Сами тетради красивые и яркие. Но подход к обучению ужасный. Вообще руки бы этой Бевз вырвать. Что учебник составлен, что тетради, просто ужасно. Правил нет. Повторения материала тоже. Ото такое...
    9 трав. 2020, Тамара
  2. Купили такой тренажер, занимаемся с ребенком на каникулах математикой. Есть и объяснения, и ответы на задания- можно себя проверить)
    13 черв. 2015, Ирина

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України