• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Підручники 7 клас

Позиції 1 з 12 з 106

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 106

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Інтернет-магазин Буклетка пропонує нові підручники 7 клас за новою програмою 2016, які створені для учнів загальноосвітніх навальних закладів. Книги 7 клас, підібрані таким чином, що є оптимальними для шкіл з українською та російською мовами навчання.

Якщо Ви вирішили купити підручники для 7 класу 2015 у нашому магазині, Ви можете бути певні, що вони повністю відповідають чинній програмі та мають відповідний гриф Міністерства освіти і науки України. Тільки такі книжки можуть бути використані в процесі навчання.

У цьому розділі представлена біологія 7 клас підручник трьох різних авторських колективів, що дає можливість підібрати найбільш оптимальний варіант , який буде зручнішим за способом викладення матеріалу та практичною орієнтацією знань. Книги для опанування предметів математичного циклу – підручник геометрія 7 клас та алгебра також існують у кількох варіаціях, тож є можливість вибору. Кожен методичний посібник містить не лише велику кількість вправ, але й повністю відповідає віковим особливостям школярів.

В еру комп’ютерних технологій велика увага приділяється вивченню необхідних для цього дисциплін, тож підручник інформатика 7 клас, виданий авторами Морзе або Ривкінд, стане гарним підґрунтям для освіти майбутнього. Чудово створені й для нової програми посібники з іноземних мов (англійська, німецька, французька). Якщо раніше основною задачею цих шкільних предметів було надання теоретичних знань, то тепер вони повністю змінили курс на практичні можливості. Допомагають у цьому цікаві вправи, ситуації та багато лінгвокраїнознавчого матеріалу, який розміщено на сторінках підручників.

Не залишилося поза увагою й викладання історії. Раніше практичні роботи були характерні тільки для уроків фізики, хімії чи географії, то нова програма дала можливість внести їх і на уроки історії. Для цього нові підручники містять велику кількість історичних джерел для опрацювання, різноманітні ілюстрації та фото.

Та яка ж країна без мови, тому українська мова 7 підручник під редакцією Заболотнього О.В. стане яскравим прикладом того як треба плекати мову, звертати увагу на її вивчення, адже з гарною підбіркою вправ та цікавим викладом матеріалу процес отримання знань стає легким та незабутнім.

Відгуки про товар
 1. Большой ассортимент. Хороший сервис, есть возможность обмена бракованного товара... Без обмана:)
  23 січ. 2016, Valera
 2. Заказывал различные книги в этом магазине, проблем с доставкой и получением не возникало. Различные варианты оплаты, возможна даже оплата при получении. Рекомендую всем
  22 січ. 2016, Богдан
 3. Беспроблемный заказ и получение. Ассортимент большой, да и цены относительно невысокие...
  22 січ. 2016, Юрий
 4. Мене завжди тішать не надто високі ціни у цьому магазині. При замовленні комплекта підручників ще й знижку отримала. Приємно)
  18 січ. 2016, Ірина
 5. всегда я вела уроки по коршак, но так как его нет по новой программе я купила именно этот учебник, по структуре как оказалось учень удобный, самое главное нет воды.
  18 січ. 2016, Елена Дмитриевна

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України