• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Математика Зошити 4 клас

Позиції 1 з 12 з 114

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 114

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Математика Зошити 4 клас НУШ

 

В четвертому класі основним завданням на уроках математики є узагальнення і систематизація знань перед складанням ДПА. Окрім спеціальних збірників велику роль відіграють робочий зошит з великою кількістю тренувальних завдань - тренажер. Такий посібник автора Козак сприятиме розвитку математичної компетентності чотирикласників.

 

 

Багатогранний предмет математика робочий зошит 4 клас, любить школяр цей предмет чи ні, буде цікаво вивчати у новому навчальному році. На полицях книжкових магазинів не завжди представлений повний асортимент зошитів, чого не скажеш про інтернет-магазин bookletka.com, де краще всього купити зошит з математики 4 клас за оновленою програмою. До кожного підручника складено по декілька видів зошитів, різних авторів і видавництв.

 

 

Для тих, хто працює за підручником Богданович, складений для 4 клас зошит лишенко, який містить завдання та вправи за оновленою програмою МОН України. Дуже важливою складовою є візуальне оформлення зошиту, адже він повинен заохотити та зацікавити дитину до навчання, та математика 4 оляницька робочий зошит насичений графічними поясненнями та ілюстраціями. Це допомагає створити максимально комфортні умови для навчання учнів 4-х класів. Завдання, зібрані у друкований зошит з математики 4 клас, мають безпосередній зв’язок з навколишнім світом, тому учням буде легко їх сприймати та виконувати, опираючись на життєві ситуації.

 

 

Кожен зошит містить не тільки основі завдання, а й додаткові вправи для самостійного опрацювання (різного виду складності). Це стимулює учнів до вивчення азів математичних наук, без яких неможливе подальше вивчення предмету у подальших класах. Такі завдання містять посібники Скворцова, Онопрієнко, Гісь, Заїка, Логачевська. Ще один зошит математика будна 4 клас допомагає вчителеві систематизувати теоретичний матеріал, який передбачений оновленою програмою. Він допомагає розвивати мотивацію та зацікавленість у навчанні та стимулює розвиток пам’яті, уяви та уваги, без яких подальше вивчення предмету неможливе. Дидактичні картки цього ж автора можуть використовуватися для самостійних й домашніх занять.

 

Перевірити рівень засвоєних знань можна завдяки спеціальним посібникам:

 

☑ для контрольних робіт;

☑ діагностичні роботи;

☑ мої досягнення;

☑ Контроль навчальних досягнень.

 

Тому, якщо бажаєте зошит з математики 4 клас НУШ купити, будемо раді бачити Ваше замовлення в нашому інтернет-магазині Буклетка.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України