• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Геометрія 7 клас Підручники

7 шт.

на сторінці

7 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Геометрія 7 клас Підручники

  При вивченні курсу геометрії в 7 класі важливу роль відіграє наочність. Часто вчитель не в змозі створити необхідні проекції на дошці, тому доцільно буде звернутися до підручника. Підручник з геометрії 7 клас знайомить школярів з наукою, її значенням в житті кожної людини та основними властивостями геометричних фігур. Всі посібники, представлені на нашому сайті, надруковані провідними видавництвами країни - ✓ Ранок, ✓ Освіта, ✓ Гімназія, ✓Генеза,  ✓ Підручники і посібники ПІП. Вони затверджені Міністерством освіти і науки України та відповідають діючим програмам.

  Підручники 7 клас геометрія нова програма покликані звільнитися від пережитків минулого та значно розвантажити учнів. Теми, які не відповідають сучасним потребам навчального процесу, були виключені з програми. Більше уваги приділяється діяльнісному принципу в освіті, коли діти вивчають те, що безпосередньо може стати в пригоді в повсякденному житті.

  В. Бурда  навчальний матеріал в підручнику поділив на 4 розділи, кожен розділ на окремі параграфи. Найважливіші означення та правила для зручності виділені рамкою. Контрольні запитання і завдання допоможуть перевірити якість засвоєних знань, а рубрика «Дізнайтеся більше» поглибить знання семикласників.

  А.Єршова у кінці кожного розділу свого підручника з геометрії подає підсумковий огляд у вигляді зручних таблиць і схем. У передмові автор надає учням чітку інструкцію щодо вправ і завдань у підручнику. Дотримання послідовності від усних вправ до графічних та письмових сприятимуть кращому засвоєнню навчального матеріалу. Зручним додатком є можливість пройти онлайн-тестування на сайті видавництва та перевірити рівень знань з певної теми.

  Підручник з геометрії для 7 класу Г. Бевз пропонує багаторівневу систему завдань. Навчальний матеріал подається на трьох рівнях:

• обов’язковому,

• для ознайомлення,

• для допитливих.

 Практичні вправи поділені на чотири рівня складності.

 О. Істер в своїй геометрії теорію подає простою і доступною мовою, уникаючи зайвих термінів, а достатня кількість ілюстрацій допомагає швидше засвоїти новий матеріал.

 Окремої уваги заслуговує геометрія 7 клас поглиблене вивчення підручник автора А. Мерзляк, в якому семикласники пропедевтично вивчають геометрію з метою подальшого глибокого та детального оволодіння предметом. В його основу покладений наочно-дедуктивний метод,оскільки згідно з віковими особливостями, цей тип мислення є провідним. Велика кількість завдань допоможе задовольнити пізнавальні інтереси найкмітливіших учнів.

 Пропонуємо геометрія 7 клас підручник купити в нашому інтернет-магазині Буклетка зі зручною доставкою в Київ, Львів, Маріуполь, Кропивницький, Рівне, Чернівці, Хмельницький, Миколаїв та інші міста України.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України