• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Family and Friends

Позиції 1 з 12 з 76

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 76

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Підручники Family and Friends.

 

✍ Новинка від видавництва Oxford University Press - 7-рівневий навчальний курс з англійської мови - BEEHIVE, розрахований на учнів початкової і середньої школи. Головна родзинка курсу - це те, що він схожий на підручники family and friends.

Серія книг Фемелі енд Френдс (Сім’я і Друзі) – це низка оксфордських підручників і посібників, мета яких – вивчення англійської мови від А до Я. Видавництво Oxford University Press створює одні з найпопулярніших підручників, їх використовують в усьому світі, family and friends купити бажають ті, хто вивчає англійську мову з дитинства.

Загалом комплекс Фемелі енд Френдс включає в себе 7 рівнів.

Рівні

Навчання починається з початкового, нульового рівня Starter, за ним йде 1-й рівень і так далі аж до 6-го. Комплекс кожного рівня складається з підручника, робочого зошита і різноманітних доповнень, а також книг для читання, відпрацювання навиків мовлення і читання. Підручник розрахований на цілий рік навчання по звичайному графіку, але якщо прискорити проходження плану, можна зменшити термін навчання. Використовуючи підручник Family and Friends class book і сумлінно навчаючись, ви неодмінно вивчите всю англійську граматику і опануєте широким словниковим запасом.

До речі дана лінійка книг чудово поєднується з серіями Little Friends та First Friends. Поєднавши їх можна створити дев’ятирічний курс навчання високого рівня!

Особливості комплексу:

 1. Підручники йдуть в комплекті з дисками, на яких записаний матеріал по темі у вигляді аудіо файлів.
 2. Книги для читання маркуються, на обкладинці є значок з цифрами від 1 до 6. Дані цифри відповідають рівням навчання.
 3. Посібники різних рівнів відрізняються по кольору обкладинки, наприклад англійська мова Family and Friends першого рівня – синього кольору.
 4. Кожен рівень навчання володіє додатковими дидактичними матеріалами. Цей набір використовує вчитель, в нього входять диски, тексти, карточки і інший матеріал.

Комплекс кожного рівня містить низку навчальних матеріалів.
Для прикладу можна розглянути навчально-методичний комплект першого рівня.

Комплектація:

• Family and Friends 1: Class Book and MultiROM Pack. Це перше видання, воно створене для батьків.

• F&F: Level 1: Class Book + CD-ROM. Друге видання, в ньому є матеріали по вивченню країн, творчі завдання і проекти, а також ігри, практичні завдання на CD та в режимі онлайн.

• F&F. Alphabet Book. Цей матеріал допоможе вивчити алфавіт та набути навички його написання.

• F&F: Level 1: Workbook & Online Skills Practice Pack. Це робочий зошит, котрий також підтримує режим роботи в мережі інтернет.

• F&F 1: Workbook. Робочий зошит.

• F&F 1. Teacher's Book. Вчительська книга.

• The Sandcastle Competition. Матеріали для читання.

• Benny and the Biscuits. Книжка для читання.

• F&F Readers 1: The Little Red Hen. Книга для читання.

• F&F 1. Audio CD. Додатковий диск з інформацією по темі підручника.

• F&F: Level 1: Teachers Book Pack. Інформація для вчителя.

• F&F: Level 1: Teachers Resource Pack. Матеріали для викладача.

Таким чином, комплекс матеріалів не обмежується лишень підручником, в ньому багато додаткової інформації в друкованому і електронному вигляді, є книги для читання, робочий зошит Family and Friends workbook і доступ до роботи в режимі онлайн. Навчально-методичний комплекс Сім’я і друзі це структурований всеосяжний збірник знань з англійської мови. Він спроектований таким чином, щоб з легкістю опанувати знаннями, починаючи з нуля і закінчивши вільним володінням англійською. Його використовують загальноосвітні школи та навчальні заклади з поглибленим вивченням мов. F&F відповідає усім нормам навчального процесу та допущений до нього Міністерством освіти і науки України.

Вивчаймо англійську мову якісно і легко, разом з книжковим інтернет-магазином БУКЛЕТКА.

 


 

Oxford FAMILY AND FRIENDS STARTER FAMILY AND FRIENDS 1 FAMILY AND FRIENDS 2 FAMILY AND FRIENDS 3 FAMILY AND FRIENDS 4 FAMILY AND FRIENDS 5 FAMILY AND FRIENDS 6 CLASSBOOK 2ND EDITIONWORKBOOK 2ND EDITION

Відгуки про товар
 1. Спасибо Как всегда все на высоте,и спасибо за то,что у вас всегда есть в наличии,то что мне нужно!Вы моя любовь навеки)))
  16 серп. 2020, Юлия
 2. Дуже задоволена покупкою. Подобається працювати з цією книгою.Матеріал представлений в ігровій формі, що дає змогу краще запам'ятовувати матеріал.
  11 бер. 2020, Владислава
 3. Купили робочий зошит family вже вдруге, перший екземпляр безслідно зник у двокімнатній квартирі. Ні чоловік, ні синочок, ні кіт не знають куди він зник. Дякуємо вам за моментальну доставку, ввічливість та терпіння. Здається диск з аудіозаписами з цієї серії теж зник, мабуть будемо і його замовляти
  27 лют. 2020, Анна

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України