• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Українська мова 5 клас Зошити НУШ

Позиції 1 з 12 з 33

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 33

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Українська мова 5 клас Зошити НУШ


Робочий зошит 5 клас за НУШ програмою принципово відрізняється від своїх попередників. Нова українська школа диктує нові вимоги до сучасного освітнього процесу. Знання отримуються задля їх практичної реалізації, тому навчальні видання мають відповідати оновленим критеріям оцінювання. Українська мова  - важливий інструмент у формуванні культурної, національно свідомої особистості.

Робочі зошити з української мови містять програмовий матеріал за модельними програмами НУШ для п’ятого класу. Вивчення солов’їної в п’ятих класах відбувається за двома новими програмами – авторів Голуб, Горошкіна та Заболотного та ін.  В них обох реалізується креативний підхід у навчанні.
Забезпечення необхідною літературою відбувається за рахунок роботи таких видавництв:

► Грамота;
► Богдан;
► Генеза;
► Освіта;
► Підручники і посібники
 
 
Робочий зошит Ткачук містить різноманітні види робіт із медіатекстами, ілюстраціями, таблицями, діаграмами та інші компетентністні завдання. Перевага надається дослідницьким та активним формам роботи.
Кожна вивчена тема зазвичай закінчується підсумковим контролем. Загалом такі зошити бувають наступних видів:

• Для контрольних робіт;
• Діагностувальних робіт;
• Для поточного та тематичного оцінювання.
 
Заболотний пропонує зошит для визначення навчальних досягнень: 6 тематичних оцінювань і 2 семестрових контролі. Кожна робота представлена у 2 варіантах і складається з 12 завдань.
Тести є провідною формою оцінення у п’ятому класі. Авраменко у своєму зошиті друкує завдання за тестовою технологією -  тести відкритого і закритого видів для перевірки основних знань, умінь і навичок із рідної мови.
Видавництво «Літера» пропонує до використання Контроль результатів навчання, укладений Українським центром оцінювання якості освіти, який побудований відповідно до  моделі ЗНО.
Видавництво «Основа» надрукувало 2 посібника:

 «Бліцоцінювання», яке стане незамінним помічником кожного вчителя, адже не тільки економить час на виконання та перевірку, а й урізноманітнює дидактичний матеріал.
 «Усі діагностувальні роботи» - містять всі види оцінювання з української мови та завдання на розвиток всіх видів мовленнєвої діяльності.

Отож, п’ятикласники забезпечені помічниками, які стануть яскравими провідниками знань. Купити робочі зошити НУШ 5 клас пропонуємо на bookletka.com у відповідному розіділі.
Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України