• +38 (068) 324-67-07
 • +38 (099) 324-67-07

Hueber

Позиції 1 з 12 з 63

на сторінці
 • Tamtam

  Tamtam

  Починаючи з: 528 грн

 • Kikus

  Kikus

  Починаючи з: 202 грн

 • Planetino

  Planetino

  Починаючи з: 340 грн

 • Tamburin

  Tamburin

  Починаючи з: 50 грн

 • Planet

  Planet

  Починаючи з: 229 грн

 • Beste Freunde A1 - B1

  Beste Freunde A1 - B1

  Починаючи з: 132 грн

 • Pingpong neu

  Pingpong neu

  Починаючи з: 372 грн

 • Ideen

  Ideen

  Починаючи з: 488 грн

 • AusBlick

  AusBlick

  Починаючи з: 513 грн

 • Sicher!

  Sicher!

  Починаючи з: 488 грн

 • Deutsch.com

  Deutsch.com

  Починаючи з: 488 грн

 • Schritte international

  Schritte international

  Починаючи з: 127 грн

Позиції 1 з 12 з 63

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники
Німецька мова набуває все більшої популярності в суспільстві, тому багато дітей, підлітків та дорослих прагнуть вивчити саме її. Сучасне видавництво hueber книги - це підручники і методична література з німецької мови. Видання випускаються доповнені аудіо дисками. Цільова аудиторія необмежена – починаючи з тих, хто тільки починає знайомство з іншомовним мовленням, і закінчуючи тими, хто прагне вдосконалити та поглибити вже отримані раніше знання. Ціль hueber verlag – інтенсивне тренування продуктивних і рецептивних навичок володіння німецькою мовою. В кожному курсі німецький hueber запропоновано поетапну підготовку до завдань різноманітних іспитів, корисних порад, а також вправи тестового характеру. В кінці книг розміщено відповіді до вправ для самоперевірки. Популярний hueber schritte international – інтернаціональний підручник для дітей та дорослих, мета якого – підготовка до іспитів типу Start Deutsch 1 і 2 та Zertifikat Deutsch. Особливістю є фото історія на початку кожної окремої теми, яка стимулює до подальшої роботи. Комунікативний курс themen призначений саме для тих, хто прагне опанувати німецьку для подальшого спілкування. Розрахований на тих, хто має лише початкові вміння і навички та складається зі ста найпопулярніших тем у суспільстві. Цікавий курс themen hueber для дорослих допоможе їм легко досягти поставленої мети і вивчити німецьку мову. Загальноєвропейський цикл Рlanet розроблений з урахування потреб підлітків, для яких і призначений. Основна його мета – підготовка до зовнішнього незалежного тестування та іспитів суміжного рівня. Трирівневий ping pong розрахований на підлітків, які не мають початкових іншомовних знань. Зробити атмосферу уроків цікавішою допоможе велика кількість актуальних матеріалів, пісень, віршів та ігор. Ці посібники є допоміжними до основного мовного курсу. Книги delfin орієнтовані на аудиторію старшокласників, для яких німецька може бути другою або третьою іноземною. Цікава родзинка видання – матеріал викладено рівно на десяти сторінках, а далі чотири сторінки вправ та завдань для формування навичок говоріння, письма, аудіювання та читання. Слід підручник hueber купити на шляху до вільного володіння німецькою мовою та задоволення процесом навчання.
Відгуки про товар
 1. Пособие достойно внимания! Занимаюсь по нему с большим удовольствием. Магазином тоже осталась довольна. Заказала, мне перезвонили в течении 15 минут и отправили в тот же день. Сообщением выслали номер декларации.В дальнейшем буду здесь заказывать литературу)
  29 квіт. 2018, Нелли
 2. Один із найулюбленіших моїх підручників.
  Єдиний мінус, що самостійно розібратися в граматиці німецької лише за цією книгою буде важуквато. Потрібно використовувати ще додаткові джерела.
  А ось, що стосується практики, то вправи тут просто відмінні.
  Ще я дуже ціную в цих підручниках актуальні теми занять і статті не з застарілих джерел, а дійсно цікавий сучасний матеріал.
  7 бер. 2018, Любов (м.Чернівці)
 3. Дуже подобається підручник. Придбав за рекомендацією викладача, займаємося вже на другому рівні. Чітко і зрозуміло подані найнеобхідніші побутові теми. Підходить для дорослого.
  1 бер. 2018, Олексій Чорнобай
 4. Перезвонил менеджер, подтвердил наличие, уточнили моменты по оплате и доставке. Все быстро, качественно, профессионально.
  Спасибо!
  19 січ. 2016, Anatoij
 5. Потрібно були купити Schritte німецька мова для сина, він закінчив другий курс університету і викладач перевела всю групу на ці підручники, то я була приємно здивована, що в книзі був інтерактивний диск, доречі раніше купували окремо, та робочий зошит в підручнику, що для студента в край зручно. Дякую. Наступний рівень обовязково замовимо на групу.
  7 груд. 2015, Veronika
 6. придбав для себе, цей курс. за допомогою поданого матеріалу, маю змогу гарно підготуватися до іспитів.
  6 лип. 2015, Іван Ткаченко

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України