• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Авраменко ЗНО

9 шт.

на сторінці

9 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

АВРАМЕНКО Підготовка до ЗНО 2024 

Майбутні студенти, готуючись до Зовнішнього незалежного оцінювання 2024, неодноразово чули про посібники Олександра Авраменко. І це невипадково. Посібники доцента Київського університету імені Грінченка, які друкуються у провідному видавництві України «Грамота»,  радять купити репетитори, що готують до іспитів, бо ті неодноразово доводили свою ефективність у підготовці до ЗНО з української мови та літератури.

 

Навчально-методичний комплекс включає в себе такі складові:

• Довідник

• Тестовий зошит у форматі ЗНО

• Тестовий зошит для підготовки до НМТ

• Хрестоматія із творами української літератури

• Посібник для написання власних висловлювань

• Конспекти програмних художніх творів.

Довідник або 1 частина включає зрозуміле і доступне висвітлення теоретичних знань, правил, винятків, понять тощо. Мета його – навчити абітурієнта самостійно готуватися до виконання тестів. Підручник структурований за двома предметами – мовою і літературою. Це посібник є універсальним, оскільки ним можуть послуговуватися вчителі в будь-яких класах.

 

 

Збірних тестових завдань (2 частина) необхідний для повторення матеріалу у практичній діяльності. Схеми, таблиці, опорні малюнки і коментарі допомагають запам’ятати великий об’єм навчальної інформації. Перевірити правильність вирішення тестів можна скориставшись ключами, вміщеними в кінці книги.

Хрестоматія творів української літератури значно економить час, адже подає до вивчення потрібні уривки програмових творів ЗНО 2024.

Мініконспекти містять стислі відомості про твори художньої літератури, їх паспорти і цитати.

Найскладнішим завданням, за свідченнями самих учнів, є власноручне написання твору на дискусійну тему з дотриманням всіх необхідних вимог. Власне висловлювання вміщує рекомендації та критерії оцінювання, що допоможуть на іспиті вибудувати й написати, стилістично і граматично, правильний текст.

Всі видання мають універсальний характер і рекомендовані до використання вчителями-словесниками при організації навчального процесу і позаурочної роботи, а не лише при підготовці до іспитів.

Відгуки про товар
 1. Гарне обслуговування,книга швидко надійшла.Дякую
  5 бер. 2020, Олексій
 2. Вже не вперше замовляю книги в цьому магазині. Ввічливе обслуговування, швидка доставка. Рекомендую!
  29 бер. 2018, Яна
 3. Большое спасибо!!!! Заказ оформили без проблем и оперативно доставили!
  25 бер. 2018, Екатерина
 4. Непоганий, звісно, довідник, але, як на мене, без репетитора до ЗНО не підготуватися. Та все ж, якщо у тестах виникає для мене спірна ситуація, саме у Авраменка знаходжу пояснення.
  21 бер. 2018, Маркіян

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України