• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Захист Вітчизни. Фізична культура

Позиції 1 з 12 з 23

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 23

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Навчання у школі не лише формує освічену особистість, а й свідомого патріота своєї держави. Військово-патріотичне виховання – одне із завдань, які передбачає навчальний процес у старшій школі. В умовах сучасної української історії предмет захист Вітчизни набуває особливого значення. Дисципліна є обов`язковою для вивчення у старших класах загальноосвітньої школи. Під час уроків старшокласники отримують інформацію про характерні особливості вітчизняних Збройних Сил, їхні задачі. Діти ознайомлюються із нормативно-правовим забезпеченням охорони здоров`я, захисту Вітчизни і цивільного захисту. Старшокласники отримують найнеобхідніші медичні знання, які зможуть застосувати у складній життєвій ситуації. Крім того, педагоги займаються психологічною підготовкою до захисту Вітчизни.

 

Педагоги під час підготовки до уроків можуть використовувати:

• Календарне планування захисту вітчизни. Посібник допомагає правильно розподілити навантаження, теми кожного розділу, а також навчальний час. Це своєрідний орієнтир для вчителя, який прагне раціонально використовувати навчальні ресурси.

• Сайт вчителя захисту вітчизни допоможе педагогу під час підготовки до занять та буде корисним учням, які хочуть отримати більш детальну інформацію і збагатити свої знання. Тут зібрано максимум інформації, яка полегшує педагогічну діяльність.

• Вчителі-початківці можуть конспект уроку захисту вітчизни купити для професійної діяльності. Видання містить розробки занять, які дозволяють економити час вчителя, орієнтують його в тому, як правильно побудувати цікавий урок. Посібник допоможе швидко зорієнтуватися у різноманітті навчальної інформації та виділити головне. У книзі вказано методично правильно оформлені тип уроку, мету, перелік основних понять і необхідного обладнання до кожного заняття.

• Захист вітчизни 10 клас книга містить необхідні теоретичні та практичні відомості, без яких неможливо уявити навчальний процес.

 

Під час уроків учні вчаться надавати першу допомогу, готуються до захисту Вітчизни. Учні набувають практичні навички стрільби з автомата. Новий матеріал подається в інтеграції з іншими предметами, наприклад, з історією, фізичною підготовкою. На основі закріпленої раніше інформації учні можуть краще зрозуміти новий для себе предмет. На уроках старшокласники пізнають історію, культуру, духовну спадщину українців. Учні формують уявлення про морально-психологічні якості патріота, громадянина, захисника Батьківщини. Навчання не відділяється від життя, тому отримані знання можуть знадобитися у повсякденному житті та у професійній діяльності.

Купити конспекти уроків художня культура та конспекти фізкультури можна на сайті bookletka.com з доставкою в міста Харків, Одеса, Львів, Київ, Дніпро і по всій території України.

Відгуки про товар
  1. Ціна не відповідає дійсності. Я замовив-отримав за ціною 73 грн, а не 64,50
    15 жовт. 2016, вчитель

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України