• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Підручники Математика 1 клас

Позиції 1 з 12 з 23

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 23

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Перший клас – це новий важливий  етап в житті кожної дитини та її батьків. Це період дорослішання та адаптації першокласника до нових умов. Батьки вже зараз закладають перші цеглинки для міцної та якісної освіти в майбутньому: вибір навчального закладу, першого вчителя, шкільного приладдя, а головне – підручників – основних засобів навчання. Із запровадженням Нової української школи, математика подається в інтеграції з іншими предметами, а такі зміни передбачають видання принципово нових посібників. Шкільні підручники з математики 1клас нуш купити мають ті батьки, які турбуються про ефективність процесу навчання їхніх дітей. Адже провідні методики викладання математики розроблені з урахуванням вікових особливостей та потреб сучасного школяра.

Математика підручник для 1 класу згідно із сучасних стандартів освіти має бути яскравим, кольоровим, легким та інформативним, а не переобтяжений зайвою інформацією. Гра стала провідним пізнавальним методом подачі навчального матеріалу. За допомогою ігрової діяльності формується навчальний азарт. Насичені емоції та щирий інтерес до предмету є запорукою успішного навчання. Важливим в новій програмі став індивідуальний підхід до кожного учня, який враховує різні рівні підготовки школярів. Діти, які ще не вміють читати, за допомогою ілюстрацій вже досить впевнено можуть розв’язувати задачі та логічні головоломки.

В нашому інтернет-магазині Буклетка представлені найкращі зразки підручників з математики 1 класу, які рекомендовані Міністерством освіти і науки України та мають відповідний гриф. Серед них книги таких видавництв: «Освіта», «Ранок», «Грамота», «Богдан», «Підручники і посібники», «Оріон», «Генеза». Підручник математика Оляницька 1 клас створений за програмою О. Савченка і на основі компетентнісного підходу, що передбачає подачу інформації в цікавій та доступній формі з використанням актуальних рубрик та піктограм. Це дозволяє максимально унаочнити та спростити систематизацію матеріалу.

Видання А.Заїка та М. Козак розроблені з урахуванням вікових можливостей і потреб шестирічних дітей. Вправи, завдання та ілюстрації відображають повсякденне життя першокласника, завдяки чому засвоєння нових понять відбувається через ігрову діяльність.

С. Скворцова в своєму підручнику використовує різні моделі представлення математичних матеріалів – предметну, схематичну, символічну. Робота над задачами вже в 1 класі проводиться як ціле навчальне дослідження.

Автор Н.Будна для зручності вчителя розміщає навчальні теми з математики поурочно та посторінково. Теоретичні правила виділені відповідним кольором, що значно полегшує процес запам’ятовування.

Купити підручник з математики 1 клас Лишенко варто, адже саме тут поєднано традиційне та розвиваюче навчання. Завдання у ньому поступово ускладнюються та спрямовані на розвиток навичок рахувати з використанням наочного лічильного матеріалу. Книга містить узагальнюючі таблиці і схеми.

Змістова складова, ілюстрації, дидактика у підручниках математики В.Бевз та Н.Листопад для 1 класу сприяють розвитку уваги, логічного мислення і пам’яті.

Отож, як бачите, на нашому сайті вибір підручників з математики для 1 класу достатньо великий. При замовленні на клас, вас чекають приємні знижки та зручна доставка у Львів, Київ, Одесу, Харків, Дніпро.

Відгуки про товар
  1. Заказала на сайте тетради Гісь "Математика 1 клас Підручник Частина 2" в количестве 25 штук к сожалению нужного количества в магазине не оказалось,но не смотря на это девушка предложила заказать в издательстве недостающее количество и подождать неделю,через неделю эти тетради они отправили уже мне. Спасибо большое за сотрудничество.
    11 бер. 2020, Дарина

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України