• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Підручники Українська мова 8 клас

5 шт.

на сторінці

5 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

В восьмому класі в житті підлітків спілкування становить основу взаємодії з однолітками, оскільки  сприяє їх соціалізації.  Сучасні підручники українська мова 8 клас нова програма покликані розвивати навички успішної взаємодії між людьми за допомогою мовних знань у зв’язку із сучасними засобами комунікації.

Коли виникає потреба купити підручник української мови 8 клас, важко зорієнтуватися в великій кількості видань зі своїми авторськими концепціями. В нашому інтернет-магазині Буклетка представлені підручники, які рекомендовані Міністерством освіти і науки України і затверджені відповідним грифом.

Серед авторів, які представлені у цій категорії, особливе місце посідає О. Глазова, яка у своєму підручнику з українська мова 8 клас заклала ідею національного самовизначення.  При укладанні навчального матеріалу було враховано вікові особливості учнів, лексичні зміни у мові, які диктуються новими правописами, а також введено основи медійної освіти, які осучаснюють процес навчання. Автором введена гнучка система рубрик, які доповнюють одна одну, застосовано новий підхід до підбору ілюстративного та дидактичного матеріалу, забезпечено розвиток творчого, асоціативного та критичного мислення. В комплексі запропоновано посібник «Українська мова та література 8 клас», в якому подано завдання для поточного та тематичного оцінювання. Його разом із підручником зможете замовити у нас на сайті.

О. Заболотний традиційно видає два підручника з мови – з навчанням українською та російською мовами. Дослідницький підхід до вивчення мовних явищ залишається в пріоритеті. Особлива увага звертається на мовленнєві вправи та культуру мовлення. Книга укр мова 8 клас Заболотний містить багато додатків, в яких пояснюється виконання деяких видів вправ, подано словник синонімів та наголосів, тлумачний словник та короткі відповіді до вправ у підручнику.

О. Авраменко – сучасний український мовознавець, запропонував свій варіант підручника з української мови 8 класу за новою програмою, в основу якого поклав спрощений і доступний підхід до вивчення мовних явищ, який давно використовується в країнах з високим рівнем освіти. Тематичний принцип подачі навчального матеріалу доповнений додатковими можливостями самоосвіти в мережі Інтернет (експрес-уроки на YouTube).

Сьогодні все робиться для урізноманітнення процесу навчання. Якщо для успішного навчання вам на перешкоді стала відсутність навчальних посібників, наш інтернет-магазин bookletka.com допоможе вам із цим. Купити підручники з української мови 8 клас можна прямо на сторінці цього розділу, натиснувши на кнопку «Додати у кошик».

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України