• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Позакласне читання 4 клас НУШ

Позиції 1 з 12 з 34

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 34

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Позакласне читання 4 клас купити НУШ

 

В четвертому класі завданням позакласного читання є поглиблення читацьких інтересів та поглиблене вивчення текстів різних типів. На цьому етапі учні повинні вміти самостійно орієнтуватися у змісті незнайомого твору, вести щоденник читача. На допомогу вчителеві існує безліч різних посібників для зручності проведення уроків з літературного читання. Обрати найдоцільніший допоможе їх характеристика, представлена нижче.

 

▷ «Швидкочитаночка» та «Читаємо в колі друзів» Антонова (Літера) містять завдання на розвиток читацьких навичок та знань з української мови. Запитання різних рівнів складності розраховані на учнів з різною підготовкою, що дозволяє забезпечити диференціацію навчання.

 

Книги для читання «Моя домашня читальня» і «Я люблю читати»  Савченко  та «Читаю залюбки» Мартиненко (Освіта) містять оригінальну систему розвивальних завдань, які в результаті формують читацьку компетентність.

 

▷ «Хрестоматія сучасної української дитячої літератури 3-4 класів» (Видавництво Старого Лева) зацікавить перш за все цікавою тематикою текстів наших українських письменників та допоможе поринути у сучасне мистецтво завдяки неперевершеним ілюстраціям.

 

Посібники для додаткового читання «Золоті щохвилинки» та «Сонячні вітрила» Лабащук (ПіП) містять додатково завдання для розвитку зв’язного мовлення.

 

▷ «Вдумливе читання» Беденко (Богдан) зосереджується на смисловому читанні, яке сприяє розумнню текстів інформаційних видів та допоможе навчитися створювати власні усні й письмові тексти.

 

Гайова в посібнику «Читаємо із задоволенням щодня» (Оріон) розширила перелік творів, що вивчаються за програмою. Письменники, що вже вивчалися в попередніх класах, представлені невідомі четверокласникам твори.

 

▷ «Читаємо в класі та вдома» Джежелей (Ранок) знайомить учнів із відомими українськими та зарубіжними авторами.

 

Науменко у книзі «Перлинка» своєю системою завдань організовує самостійну читацьку діяльність учнів, а завдання диференціюються відповідно до різних рівнів сформованості читацької компетенції. Настенко у своєму підручнику подає найцікавіші твори, що відповідають віковим особливостям четверокласників та систему різноманітних завдань.

 

Тож, якщо Ви вже визначилися, яке позакласне читання 4 клас НУШ купити, то ласкаво просимо на наш сайт bookletka.com

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України